WeTu Analytics

Vumbura Plains

Miejsce: Współczesne i luksusowe równiny Vumbura leży w obszarze, który jest mieszanką wody i suchych siedlisk lądowych. Dzika przyroda jest obfita i zróżnicowana, tak, że zarówno lądowe i wodne działania na pojazdach, mekoro i łodzie zapewniają wszechstronne afrykańskie safari doświadczenie.

Zakwaterowanie: Vumbura Plains składa się z dwóch obozów satelitarnych, każdy z własnym głównym obszarem z rozległym widokiem na równiny zalewowe i wyposażone w idiosynkratyczne obiekty d'art. Czternaście podniesionych luksusowych namiotów (osiem, w tym dwie jednostki rodzinne i sześć bez zakwaterowania rodzinnego, w obozach północnych i południowych odpowiednio) są wyjątkowe i stylowe wzornictwo, z szerokim wykorzystaniem światła, drewna i przestrzeni. W każdym z nich znajduje się zatopiony salon, sala i mały basen. Każda z dwóch jednostek rodzinnych posiada prywatne pokłady łączące dwa oddzielne namioty.

Cel: Koncesja Vumbura jest dzierżawiona od odległych społeczności wiejskich zorganizowanych w ramach Okavango Community Trust. Rezultatem tego partnerstwa są korzyści społeczno-ekonomiczne, dywersyfikacja środków utrzymania, korzyści płynące ze szkoleń i rozwoju umiejętności dla mieszkańców wsi, a także bardziej pozytywne nastawienie do turystyki i ochrony.

UWAGA: Wycieczka balonem na gorące powietrze (pozwala na to pogoda) jest oferowana od połowy maja 2021 r. do połowy września 2021 r., a także od połowy kwietnia 2022 r. do połowy września 2022 r.

Unikalne punkty sprzedaży

Piękny, zróżnicowany obszar z wieloma gatunkami roślinożernych i drapieżników
Najlepsza różnorodność antylopy w Delcie, szczególnie sable
Duży, wystawny obóz ze współczesnym, nowoczesnym wzornictwem

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania