WeTu Analytics

Wilderness Vumbura Plains

Twin/Double Suite(s)

(12 pokoje)

Powstawanie delty Okavango i życie, które wspiera, jest ożywiane w przemyślanej grafice obozu, ekranach, mapach, tkanych wzorach koszów i barwnikach. Bogata paleta kolorów turkusu, fioletu i naturalnych odcieni składa hołd dziczy Delta.

Drzwi szafy i parawany prysznicowe są pokryte dużymi, efektownymi fotografiami podwodnymi, a moskitiery w kolorze węgla drzewnego i czarne urządzenia sanitarne dodają współczesnego charakteru.

Każdy apartament został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować magiczne widoki Delty i wprowadzić naturę do środka, podczas gdy dzieła sztuki i projekty na zamówienie opowiadają historie ziemi, ludzi i miejsca, które nazywają domem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Accommodation

(2 pokoje)

Rodziny mają pełną prywatność w przestronnych pokojach rodzinnych w Vumbura Plains.

Vumbura Plains North oferuje sześć apartamentów i dwie jednostki rodzinne (Vumbura Plains South składa się z sześciu apartamentów, ale nie ma zakwaterowania rodzinnego).

Dwie jednostki rodzinne mogą pomieścić czterech gości w dwóch przestronnych sypialniach z łazienką.
Główna sypialnia ma duży zatopiony salon wewnętrzny, z przestronnymi prysznicami wewnątrz i na zewnątrz, podczas gdy druga sypialnia jest mniejsza i ma prysznic wewnętrzny.

Obie sypialnie mają oddzielne wejścia i dzielą odkryty taras oraz prywatny basen z częścią wypoczynkową.

Zalecamy rodzinom z młodszymi dziećmi wybór jednostki rodzinnej z przeplatającą się, zacienioną częścią wypoczynkową, ponieważ jest pół-zewnętrzna i ma płócienne żaluzje, które można zwijać w górę iw dół, aby zapewnić osłonę na wszystkie warunki pogodowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania