WeTu Analytics

Wilderness Vumbura Plains

Twin/Double Suite(s)

(12 pokoje)

Wygląd i styl Wilderness Vumbura Plains celebruje swoje poczucie miejsca i kultury, przynosząc indywidualne elementy projektu podstawowego celu obozu i pionierskie partnerstwo społeczne z Okavango Community Trust (OCT) żyje w całym obozie.

Powstanie delty Okavango i życie, które wspiera, w tym hołd indywidualnym historiom dziedzictwa Okavango Community Trust (OCT), jest prezentowane i ożywiane w różnych dziełach sztuki, ekrany, mapy, wzory tkania koszy i barwniki.

Inspiracja do wnętrz apartamentów czerpie z otoczenia, aby oddać hołd delcie Okavango, z paletą kolorów turkusu, fiolety i naturalne odcienie. Powiększone podwodne zdjęcia odziane drzwi garderoby i ekrany prysznicowe, podczas gdy moskitiery w kolorze węgla drzewnego i czarne wyroby sanitarne zapewniają bardziej współczesny charakter.

Uwielbiane Wilderness Vumbura Plains Wilderness zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować magiczne widoki delty, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego śladu w strukturze obozu. Z wnętrzami wzmocnionymi, aby wprowadzić naturę do środka; a także tkanie niezwykłych historii konserwatorskich i kulturowych w indywidualne projekty, których goście mogą doświadczyć w namacalny sposób. Vumbura to naprawdę obowiązkowy wybór safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Accommodation

(2 pokoje)

Wilderness Vumbura Plains North oferuje sześć apartamentów, i dwie jednostki rodzinne. Podczas gdy Wilderness Vumbura Plains South składa się z sześciu apartamentów, i bez zakwaterowania rodzinnego.

Dwie jednostki rodzinne w Wilderness Vumbura Plains North mogą pomieścić czterech gości składających się z dwóch sypialni, każdy z własną łazienką. W głównej sypialni znajduje się duży zatopiony salon wewnętrzny, z przestronnymi prysznicami wewnątrz i na zewnątrz, podczas gdy druga sypialnia jest mniejsza i zapewnia prysznic wewnątrz. Obie sypialnie mają oddzielne wejścia, jednak, dzielić odkryty taras i prywatny mały basen z częścią wypoczynkową. Zalecana dla rodzin z młodszymi dziećmi jest jedna jednostka rodzinna z wiodącą zacienioną częścią wypoczynkową, która jest częściowo zewnętrzna, ponieważ rolety płócienne mogą być zwijane w górę iw dół, aby zapewnić osłonę na każdą pogodę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania