WeTu Analytics

Vumbura Plains

Vumbura Plains Camp - Game Drives

Rano i popołudniowe gry są oferowane w otwartych 4x4 Land Rovers, każdy z maksymalnie siedmiu osób, pozwalając każdemu gościowi na „okno” siedzenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Night Drives

Nocne przejażdżki z reflektorami pozwalają znaleźć te nocne zwierzęta, których możesz nie zobaczyć w ciągu dnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Mokoro Excursions

Nie ma lepszego sposobu oglądania gry i zwiedzania Okavango niż tradycyjne mokoro (kajak). Te wycieczki ujawniają fascynujące mniejsze stworzenia Delty, w tym kolorowe żaby i żywe ptaki wodne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Boating

Zależna od poziomu wody, żeglarstwo jest kolejną idylliczną formą oglądania dzikich zwierząt wodnych. Vumbura posiada dwie łodzie, które wygodnie pomieścić sześciu gości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Ballooning Safaris *

Udaj się do nieba w stylu i wznieś się cicho nad bogatym ekosystemem Delty Okavango w balonie na gorące powietrze. Spójrz na malowniczy blask, oglądaj słonia grającego daleko poniżej i lataj w oko z orłem. Doświadczenie to kończy się szampanem i przekąskami (oferowane od połowy maja 2021 r. do połowy września 2021 r., a także od połowy kwietnia 2022 r. do połowy września 2022 r.).

* Ta aktywność jest przy pogodzie i za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Guided Nature Walks

Na życzenie i w zależności od dostępności przewodnika, spacery po przyrodzie z wykwalifikowanymi przewodnikami to wspaniałe sposoby na zbliżenie się do natury i obserwowanie mniejszych rzeczy, których brakuje podczas podróży samochodem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Fishing

Wędkowanie odbywa się sezonowo na zasadzie połowu i uwalniania. Na obozie dostępny jest ograniczony zapas podstawowego sprzętu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vumbura Plains Camp - Birding

Birding w Vumbura Plains jest tak zróżnicowany, jak jest wyjątkowy przez cały rok. W lecie występuje wiele gatunków migrantów, podczas gdy inne specjalne, które są regularnie obserwowane, to żuraw strajkowy, slaty egret, ćwierkanie cisticola, wdowy ptak, różowy pelikan i ewentualnie różowy longpazur dla dedykowanych ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania