WeTu Analytics

Little Mombo

Miejsce: Położony pod zacienionym baldachimem wspaniałych drzew jackalberry i kiełbasy, naprzeciwko Mombo po drugiej stronie wyspy Chief, położony w słynnym rezerwacie Moremi Game Reserve w delcie Okavango, leży Little Mombo. Ten magiczny obóz wychodzi na równinę zalewową, która jest gospodarzem zadziwiającej różnorodności dzikiej przyrody.

Dzikiej przyrody: Sama obfitość dzikiej przyrody w Mombo Traversing Area nadała mu nazwę „Place of Plenty”. Podkreślone przez ogromne stężenia równinowej gry, i drapieżniki, które tu mieszkają. Należą do nich wszystkie duże koty, których obserwacje lwów są częste. Lamparty, hieny cętkowane, duże stada bawołów, słonie, żyrafy, niebieski gnu, zebry Burchella i więcej; podczas gdy gepardy, a afrykańskie dzikie psy są widywane częściej w okolicy.

Zakwaterowanie: Przebudowany w 2018 roku, Little Mombo jest świętem naszego celu ochrony. Z zaledwie czterema apartamentami, Little Mombo jest mniejszy, bardziej intymna wersja swojego siostrzanego obozu. Z własnym salonem, jadalnią, kuchnią i boma, łączy się z Mombo podwyższonymi drewnianymi chodnikami. Z innymi udogodnieniami, takimi jak Safari Boutique, spa, siłownia, i basen sportowy wspólny z Mombo. Jego konstrukcja wyraża bezwstydny (ale odpowiedni i zrównoważony) luksus pod płótnem, niezrównaną gościnność i światowej klasy spotkania z dziką przyrodą.

Cel, powód: Little Mombo jest w 100% zasilany energią słoneczną, a ścieki są oczyszczane w naziemnej oczyszczalni ścieków. Aby ograniczyć zużycie wody butelkowanej, filtracja odwróconej osmozy na miejscu zapewnia gościom wysokiej jakości wodę pitną. Izolacja i ogromna różnorodność odpowiedniej roślinności sprawia, że obszar ten jest idealny do dedykowanych działań ochronnych, aby zapewnić zachowanie dziewiczych siedlisk i gęstej dzikiej przyrody dla przyszłych pokoleń.

Unikalne punkty sprzedaży

Wystawnie wyznaczony obóz idealny dla grup solowych, lub po prostu dla bardziej ekskluzywnej i kameralnej atmosfery
Znajduje się w głównym obszarze widoków dzikiej przyrody Okavango, i ze względu na swoje doskonałe położenie tuż poniżej miejsca, w którym główna rzeka Okavango dzieli się na swoje główne kanały, złoża składników odżywczych z kanału sprawiają, że jest to najbardziej żyzny obszar w delcie - przyciągający wysokie stężenia zwierzyny równinowej, co oznacza obfite interakcja drapieżnik-zdobycz
W miesiącach letnich żyzne równiny roi się od antylop i ich noworodków, przyciągając ogromną liczbę drapieżników, zdominowanych przez duże koty

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Mombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania