WeTu Analytics

Little Mombo

Little Mombo – Game Drives *

Przeglądaj obszar Mombo Traversing Area z dyskami do gier, które ujawniają bogatą przyrodę regionu, od drapieżników po zdobycz. To naprawdę obfite tereny łowieckie dla lampartów, i duże duma lwów. \

* Należy pamiętać, że obóz znajduje się w rezerwacie Moremi Game Reserve, nocne przejażdżki w Little Mombo nie są możliwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Mombo – Bush Brunch

Przeżyj wystawny brunch z naszym doświadczeniem poza obozem, abyś mógł spędzić jak najwięcej czasu w buszu. Ciesz się doskonałym jedzeniem w pięknym naturalnym otoczeniu po ekscytującej grze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Mombo – Hides

Spędź czas w naszych skór, na wyjątkowe oglądanie ptaków i zwierząt. Idealny dla zapalonych fotografów, którzy mają cierpliwość, aby siedzieć cicho i czekać, aż dzika przyroda wędruje do wodopoju. Najbardziej produktywny do oglądania gier w suchszych miesiącach z bliska i osobistej perspektywy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Mombo – Massage Treatments

Podczas gdy wizyta w Little Mombo jest terapią samą w sobie, dzięki wysublimowanej lokalizacji na pustyni, obóz oferuje holistyczne wrażenia zdrowotne i dobre samopoczucie. Rozkoszuj się charakterystycznym zabiegiem, i ciesz się odmładzającą przyjemnością w relaksującym spa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Mombo – Workouts In The Wilderness

Dla tych, którzy chcą ćwiczyć, jest siłownia, na której można poćwiczyć, ciesząc się wypełnionym widokiem, częściej niż nie, z dziką przyrodą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Mombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania