WeTu Analytics

Little Vumbura

Miejsce: Mała Vumbura znajduje się na pięknej wyspie w prywatnej koncesji w północnym krańcu Delty Okavango. Otoczony jak to jest przez wodę i leży blisko dużych rzek, jest dostępny tylko łodzią - uosobieniem wyspy mieszkającej pośród Delty. Działania na bazie wody są przedmiotem zainteresowania, z mekoro i łodzie kursują kanały. Spektakularnie zróżnicowane oglądanie dzikiej przyrody i ptaszowanie jest niezmiennie dobre przez cały rok za pośrednictwem napędów gier przez obszary sawanny i przewodnikiem spacery po wyspach.

Zakwaterowanie: Mała Vumbura ma sześć pięknych namiotów noclegów zacienionych przez baldachim starożytnego lasu. Każdy z dobrze wyposażonych namiotów dysponuje łazienką oraz tarasem z pięknym widokiem na falujące trawy okolicznych terenów zalewowych. Z basenu i czytelni roztacza się widok na okolice zalewowe, a do pokładu gwiezdnego można dotrzeć mostem prowadzącym z jadalni.

Cel: Koncesja Vumbura jest dzierżawiona od odległych społeczności wiejskich zorganizowanych w ramach Okavango Community Trust. Rezultatem tego partnerstwa są korzyści społeczno-ekonomiczne, dywersyfikacja środków utrzymania, korzyści płynące ze szkoleń i rozwoju umiejętności dla mieszkańców wsi, a także bardziej pozytywne nastawienie do turystyki i ochrony.

UWAGA: Wycieczka balonem na gorące powietrze (pozwala na to pogoda) jest oferowana od połowy maja 2021 r. do połowy września 2021 r., a także od połowy kwietnia 2022 r. do połowy września 2022 r.

Unikalne punkty sprzedaży

Kameralny, mały „Swiss Family Robinson” tradycyjny obóz — ze stylem
Zróżnicowany obszar z szeregiem działań do dopasowania
Jedno z najlepszych miejsc do zobaczenia sobole i afrykańskiego dzikiego psa w delcie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Vumbura

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania