WeTu Analytics

Little Vumbura

Little Vumbura - Game Drives

Rano i popołudniowe jazdy gry pozwalają zbliżyć się do zwierząt w obszarach sawanny, gdzie lew, lampart, słoń, sable i bawoły wraz z rozległymi równinami gry wędrować. Nasz otwarty 4x4 Land Rovers każdy pomieści maksymalnie siedem osób, pozwalając każdemu gościć siedzenie w oknie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Night Drives

Nocne przejażdżki z reflektorami pozwalają znaleźć te nocne zwierzęta, których nie zobaczysz w ciągu dnia. Jeżozwierz, aardwolf, serval, duży cętkowany genet i mniejszy bushbaby to tylko niektóre z nich.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Mokoro Excursions

Nie ma lepszego sposobu oglądania gry i zwiedzania Okavango niż tradycyjne mokoro (kajak) często zapewniając bliskie i osobiste obserwacje drobnych żab i ekscytujące ptasie życie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Boating

Zależna od poziomu wody, żeglarstwo jest kolejną idylliczną formą oglądania dzikich zwierząt wodnych. Zabytki hipopotama i krokodyla są powszechne na drogach wodnych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Guided Nature Walks

Na życzenie i w zależności od dostępności wykwalifikowanego przewodnika, spacery przyrodnicze z wykwalifikowanymi, uzbrojonymi przewodnikami to wspaniałe sposoby na zbliżenie się do natury i obserwowanie mniejszych stworzeń i roślin, których brakuje podczas podróży samochodem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Fishing

Łowienie z ograniczoną podażą podstawowego sprzętu oferowane są sezonowo na zasadzie „połowu i uwalniania”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura - Birding

Birding w Vumbura jest tak zróżnicowany, jak jest wyjątkowy przez cały rok. W lecie występuje wiele gatunków migrantów, podczas gdy inne specjalne, które są regularnie obserwowane, to żuraw strajkowy, slaty egret, ćwierkanie cisticola, wdowy ptak, różowy pelikan i ewentualnie różowy longpazur dla dedykowanych ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Balloon Safaris *

Udaj się do nieba w stylu i wznieś się cicho nad bogatym ekosystemem Delty Okavango w balonie na gorące powietrze. Spójrz na malowniczy blask, oglądaj słonia grającego daleko poniżej i lataj w oko z orłem. Doświadczenie to kończy się szampanem i przekąskami (oferowane od połowy maja 2021 r. do połowy września 2021 r., a także od połowy kwietnia 2022 r. do połowy września 2022 r.).

* Ta aktywność jest przy pogodzie i za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Vumbura

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania