WeTu Analytics

Little Vumbura

Little Vumbura – Game Drives

Little Vumbura znajduje się w Private Wilderness Area Vumbura, znanej z malowniczego piękna i różnorodnej przyrody, a także koncesji, która jest dzierżawiona od pobliskich społeczności wiejskich. Działania w zakresie ekoturystyki pomagają społecznościom czerpać korzyści z ochrony. Poranne i popołudniowe dyski gry pozwalają wziąć w grze równiny i drapieżniki, które zamieszkują obszar w dobrych ilościach. Kluczowe gatunki ssaków mogą obejmować sezonowe stada słoni i bawołów, antylopy sable, zebry, wildebeest, tsessebe, lechwe, żyrafy, lwa, lamparta, dzikiego psa afrykańskiego, plamistej hyeny i sporadycznie geparda.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Guided Nature Walks *

Spacer po pustyni to wspaniały sposób na bycie jeszcze bliżej natury, obserwując mniejsze stworzenia i florę, których brakuje podczas podróży samochodem. Nasi przewodnicy doświadczalni witają możliwość dzielenia się swoimi przygodami busztoru...

* Sezonowe i w zależności od dostępności wykwalifikowanego przewodnika pieszych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Mokoro Excursions *

Nie ma lepszego sposobu na oglądanie dzikiej przyrody i odkrywanie krystalicznie czystych kanałów delty Okavango niż tradycyjne mokoro (ziemianka). Często zapewnia bliskie i osobiste obserwacje malutkich malowanych żab trzciny i wspaniałych lilii wodnych.

* Poziomy wody pozwalające jednak zwykle możliwe przez cały rok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Boating *

Rejs łodzią po spokojnych wodach delty to kolejna idylliczna forma oglądania dzikiej przyrody. Obserwacja strąków hipopotama i krokodyla jest powszechna na drogach wodnych.

* Poziomy wody pozwalające jednak zwykle możliwe przez cały rok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Fishing *

Rzuć linię i spróbuj swoich sił w połowach na podstawie połowu i uwolnienia. Obóz ma ograniczony zapas podstawowego wyposażenia do użytku.

* Należy pamiętać, że połowy są sezonowe, ponieważ jest zabronione przez prawo Botswany w styczniu i lutym ze względu na cele hodowlane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Birding

Ptaki w Little Vumbura jest tak zróżnicowane, jak to jest wyjątkowe przez cały rok. Latem występuje wiele gatunków migrujących, podczas gdy inne promocje, które są regularnie postrzegane to żuraw wattled, slaty egret, ćwierkanie cisticola, wachlarz ogoniasty wdowbird, pelikan z różowym oparciem i ewentualnie różowym szponem dla dedykowanych ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Little Vumbura – Hot Air Balloon Safaris *

Zobacz deltę z nowych wysokościach na przejażdżkę balonem na gorącym powietrzu nad tym bogatym ekosystemem, kończąc na zachwycającym szampana podczas lądowania i przekąskami. Odkrywanie Botswany z powietrza to naprawdę nieziemskie doświadczenie.

* Opcjonalna aktywność za dodatkową opłatą i warunki pogodowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Vumbura

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania