WeTu Analytics

George Lodge International Conference Centre

The Venue

Pokój ten jest wyjątkową przestrzenią w centrum konferencyjnym i znajduje się na piętrze. Wygląd jest elegancki i nowoczesny, doskonale nadaje się do różnych wydarzeń. Miejsce można ustawić zgodnie z Twoimi wymaganiami w różnych stylach. Idealnie nadaje się do szkoleń, szkoleń komputerowych (dostarczanie własnych komputerów), warsztatów, spotkań wieczorów koktajlowych, śniadań biznesowych i wielu innych. Składa się z prywatnego obszaru roboczego dla moderatora,

relaksujące kanapy, gdzie mogą odpocząć w czasach przerwy. Dla palaczy jest wyznaczony do tego celu zewnętrzny balkon. Pozostałe pokoje, o których mowa powyżej, mogą być wykorzystane w połączeniu z tym miejscem.


Lunch serwowany jest w naszej sali bankietowej lub jeśli pogoda jest idealna na basenie (należy wcześniej zorganizować). Wszystkie łazienki znajdują się na dole.

Co najważniejsze, nasze Centrum Konferencyjne prowadzi usługę dostosowaną do Twoich potrzeb, zapewniając, że Twoje zapotrzebowanie na żywność i napoje są zawsze spełniane. Zawsze chętnie omówimy z Tobą alternatywne menu i specjalne wymagania żywieniowe.

Dostępne są różne pakiety konferencyjne i wierzymy, że każda konferencja/impreza/spotkanie ma indywidualne wymagania i dlatego jesteśmy bardzo elastyczni w naszym podejściu do cytowania zgodnie z Twoimi potrzebami.
Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu we wszystkich obszarach domku

Pokaż więcej
Pokaż mniej
 
50
 
 
40
 
 
60
 
 
40
 
 
50
 
 
40
 
0.8m
x
2m
4.5m
x
18.5m
 
83.25M²
 

The Boardroom

Ten pokój znajduje się w cichej okolicy i zapewnia naturalne światło dzienne. Idealny do szkoleń, spotkań kierowniczych lub małych spotkań. Styl Boardroom - miejsce do 15 osób.

Posiłki serwowane są w naszym pokoju, gdzie można odpocząć na wygodnych kanapach, podczas przerwy kawowej.

Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu

Pokaż więcej
Pokaż mniej
 
15
 
 
15
 
 
-
 
 
10
 
 
14
 
 
12
 
0.8m
x
2m
5.2m
x
5.8m
 
30.16M²
 

The Marilyn Room

Jest to spokojne, prywatne miejsce idealne na rozmowy kwalifikacyjne, pokój separacji lub obszar rejestracji w połączeniu z wykorzystaniem jednego z naszych innych sal konferencyjnych. Składa się z dwóch okrągłych stołów i może pomieścić cztery osoby na stół, a także wygodne kanapy na nieformalne spotkanie lub po prostu odpocząć. Może być również stosowany do małych spotkań zarządczych.

Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu

Pokaż więcej
Pokaż mniej
 
12
 
 
12
 
 
12
 
 
10
 
 
14
 
 
12
 
0.8m
x
2m
3m
x
5.5m
 
16.5M²
 

The Ocean Room

Ta piękna sala Aquamarine i srebrna jest idealna na małe spotkania, spotkania, dyskusje grupowe lub śniadania biznesowe. Składa się z dwóch okrągłych stołów, co sprawia, że idealnie nadaje się do jednego miejsca spotkań. Idealnie nadaje się również do wywiadów lub rejestracji w połączeniu z wykorzystaniem innych sal konferencyjnych.

Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu

Pokaż więcej
Pokaż mniej
 
6
 
 
6
 
 
10
 
 
6
 
 
10
 
 
6
 
0.8m
x
2m
3m
x
5.5m
 
16.5M²
 

Formularz kontaktowy

George Lodge International Conference Centre

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania