WeTu Analytics

Bisate Lodge

Twin/Double Rooms

(6 pokoje)

Wyrafinowany projekt architektoniczny i wnętrza Bisate jest zakorzeniony w ruandyjskiej tradycji budowlanej, co jest przykładem projektu Pałacu Królewskiego tradycyjnego monarchy. Ta sferyczna, syntetyczna kryta strzechą struktura odzwierciedla tysiące wzgórz, które dociera do ruandyjskiego krajobrazu, a bogato szczegółowe wnętrza eksponują powierzchnie i ekrany wykonane z różnych tkanin o silnym rezonansie w kulturze ruandyjskiej.

Każdy 91 metrów kwadratowych Forest Villa składa się z hojnego, ale intymne połączenie sypialni, recepcji i łazienki, wszystkie ogrzewane centralnym kominkiem i z oddechem biorąc widoki na prywatny taras w kierunku góry Bisoke. Tylko sześć willi, prawdziwa hojność w kontekście Rwandy jest ilość prywatnej i ekskluzywnej przestrzeni, która otacza Bisate, kossetowanie go w rzadkim naturalnym krajobrazie wypełnionym różnorodnością biologiczną i pięknem Albertine Rift.

Ten obóz może pomieścić 12 osób i 04 przewodników/pilota/wycieczkowców udostępnianie.

06 x jednostki łącznie obejmujące:

- 06 x dwuosobowe wille z możliwością konwersji podwójnego łóżka.

Plus przewodnik/pilot/przewodnik zakwaterowanie lider, składający się z:

- 02 x pokoje jednoosobowe z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką (nie tego samego standardu co willa dla gości).

Opis willi

- łazienkę z kabiną prysznicową, wanną i podwójną umywalką, oddzielną toaletę, kominek, wygodne krzesła, wieszak na bagaż, zestaw do parzenia kawy i herbaty, elektroniczny sejf i minibar.

- bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu tylko w willi.

- W willach w obiekcie Bisate Lodge zamontowano dwukierunkowe radia awaryjne i mogą być wykorzystywane przez Gości w celu skontaktowania się z zarządem obozu tylko w nagłych wypadkach. Wspomniane radia są na obwodzie zamkniętym i komunikacja między willi nie jest dostępna.

- W każdej willi dostarczane są szlafroki, mydło w płynie, szampon i odżywka, balsam do ciała, środek odstraszający owady, czepki kąpielowe, zestaw kosmetyków z wacikami bawełnianymi i wacikami, dozownik tkanek, proszek do prania (do smalli), parasol i spray do pokoju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania