WeTu Analytics

Bisate Lodge

Twin/Double Villas

(6 pokoje)

Wyrafinowany wystrój architektoniczny i wnętrz Bisate jest zakorzeniony w tradycji budowlanej w Rwandy, czego przykładem jest projekt Pałacu Królewskiego tradycyjnego monarchy. Ta sferyczna, syntetyczna struktura kryta strzechą odzwierciedla tysiące wzgórz rozsianych po krajobrazie Rwandy, podczas gdy bogato szczegółowe wnętrze eksponuje powierzchnie i ekrany wykonane z różnych tkanin o silnym rezonansie w kulturze rwandyjskiej.

Każdy 91 Forest Villa o powierzchni metra kwadratowego składa się z hojnego, ale kameralnego połączenia przestrzeni recepcji, luksusowa sypialnia i łazienka, wszystko ogrzewane centralnym kominkiem - iz zapierającymi dech w piersiach widokami na prywatny taras w kierunku majestatycznej góry Bisoke.

Z tylko sześcioma willami, prawdziwą hojnością w kontekście rwandyjskim jest ilość prywatnej i ekskluzywnej przestrzeni otaczającej Bisate, przytulając go w rzadkim naturalnym krajobrazie przepełnionym różnorodnością biologiczną i pięknem Albertine Rift. Szyte na zamówienie, eleganckie wnętrza są mile widzianym odosobnieniem po radosnych, i podnoszący na duchu, wędrówka z gorylem.

Doskonała gościnność Bisate jest inspirowana żywiołowym personelem, interakcje kulturowe i wyrafinowane, jedzenie dbające o zdrowie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania