WeTu Analytics

Wilderness Bisate

Wilderness Bisate – Gorilla Trekking *

Legendarne góry Virunga na północnym wschodzie są domem dla wulkanów, połacie lasów chmur i połowa światowej populacji zagrożonych goryli górskich. Naczelne Rwandy nie mają sobie równych, a Wilderness Bisate jest idealną bazą wypadową do trekkingu z gorylem górskim. Ta ekscytująca wycieczka odbywa się z siedziby Parku Narodowego Volcanoes, gdzie goście są przydzielani do jednej z dwunastu przyzwyczajonych rodzin goryli na godzinne inspirujące spotkanie.

* Zezwolenia na trekking Gorilla, na osobę, za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Golden Monkey Trekking

Zobacz ten pięknie kolorowy naczelny, który jest endemiczny dla tego obszaru i mieszka w grupach od 30 do 80 osób w bambusowym lesie parku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Guided Walks In Volcanoes National Park

Położony na skraju Parku Narodowego Volcanoes, i łatwy dojazd do bramy parku, Wilderness Bisate znajduje się w punkcie widokowym, który czuje się częścią parku, oferując zapierające dech w piersiach widoki na sześć wulkanów, w tym Bisoke, Karisimbi i Mikeno.

Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na szczyt Mount Bisoke (3 711 metrów) może być uciążliwa, jednak jest warta wysiłku, oferując przepiękne widoki na las deszczowy i jezioro kraterowe. Poznaj różnorodność siedlisk, i widocznie odkryj kwitnącą przyrodę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Nursery Visit & Tree Planting

Jeden z agronomów Wilderness Bisate oprowadzi Cię po szkółce drzew i pomoże posadzić drzewko w ramach naszego wizjonerskiego projektu ponownego zalesiania. Obejmuje wizytę w Bamboo Greenhouse, aby zobaczyć nasze większe wysiłki związane z rodzimymi szkółkami drzew.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Meet The Community

Wizyta z przewodnikiem w pobliskiej społeczności i członków spółdzielni, w tym rolników, którzy uprawiają i sprzedają swoje warzywa w Wilderness Bisate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Hike To Dian Fossey’s Grave & Karisoke

Spektakularna, wymagająca wycieczka do miejsca pochówku Dian Fossey i ruiny jej Centrum Badawczego Karisoke, położona w siodle wulkanów Bisoke i Karisimbi na wysokości około 3 000 metrów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Bisate Kwanda Offering *

Bisate Kwanda obsługuje wcześniejsze przyloty i późniejsze wyjazdy, zapewniając większą elastyczność w przypadku transferów do i wyjścia z domku. Dodatkowo ulepszając nasze wrażenia gości, oferta Bisate Kwanda pozwoli gościom wziąć prysznic, przebrać się, zjeść lekki posiłek, odwiedzić butik Wilderness Bisate zaopatrzony w artykuły z Rwandy (zakupy za dodatkową opłatą), masaż (zabiegi za dodatkową opłatą) lub po prostu zrelaksować się w nieformalnym salonie z kominkiem, podziwiając przepiękne widoki na ekologiczny ogród warzywny i wysiłki związane z zalesianiem w kierunku Parku Narodowego Wulkanów.

Kwanda to słowo Kinyarwanda oznaczające wzrost lub ekspansję; miejsce do gromadzenia się; prezent - wszystkie trzy doskonale podsumowują wyjątkową ofertę salonu dziennego. Położony w pobliżu głównego domku, schowany poza zasięgiem wzroku, Bisate Kwanda zaprasza lokalnych rzemieślników, którzy mogą podziękować za wyjątkowy rwandyjski smak. Od ręcznie obrabianych drewnianych przyborów i desek do jedzenia po delikatne naczynia, efektowne podłogi wejściowe i korytarze, ściany i okładziny wulkanicznych skał, ręcznie tkane kosze i podkładki oraz doniczki ogrodowe, wszystko zostało zaprojektowane i ręcznie wykonane przez Rwandyjczyków, aby stworzyć prawdziwie autentyczną atmosferę.

* Wszystkie działania w Parku Narodowym Wulkanów wymagają zezwolenia (na osobę) za dodatkową opłatą. Prywatna wędrówka z gorylami jest objęta dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – Wilderness & Olympus, A Visionary Partnership *

Wilderness i Olympus połączyły siły, by wykorzystać swoje wysokiej klasy usługi i połączyły pasję do fotografii dzikiej przyrody, aby zapewnić bieżącą ochronę i ochronę odległych obszarów dzikiej dzikiej przyrody w Afryce, jednocześnie przyczyniając się do wzmocnienia pozycji miejscowej ludności poprzez edukację konserwatorską.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą o podobnych poglądach jak Olympus. Wspólnie dzielimy się nie tylko miłością do fotografii dzikiej przyrody, posiadamy podobny zestaw wartości i ideałów dotyczących większego, pozytywnego wpływu na świat i nasze miejsce w nim.

Kamera Olympus Tough TG-5 jest najlepszym partnerem dla najtrudniejszych przygód, takich jak trekking goryli lub inne aktywności w Parku Narodowym Wulkanów. Twardy Olimp! Kamera jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, odporna na zgniecenie, mrozoodporna i pyłoszczelna do podróży przygodowych. Posiada wideo 4K i przechwytywanie RAW, aby uzyskać idealne zdjęcia i filmy podczas eksploracji. Wodoodporna wydajność pozwala na wykonanie najlepszych zdjęć w lesie deszczowym, a aparat jest wytrzymały z wewnętrzną konstrukcją ochronną. Możliwość radzenia sobie z słabym oświetleniem jest kluczem do wielkiego wizerunku goryli i innych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Kamera jest lekka i łatwa w obsłudze, idealna do uprawiania turystyki pieszej lub do użytku podczas wizyty w miejscowości Bisate.

* Olympus Photo Hub w zależności od dostępności aparatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Bisate – The Ellen DeGeneres Campus Of The Dian Fossey Gorilla Fund *

Założony w 1967 roku fundusz Dian Fossey Gorilla Fund działa na rzecz ochrony i badania goryli i ich siedlisk, a także w celu wzmocnienia pozycji ludzi mieszkających w pobliżu ich leśnego domu. Z zespołem setek osób pracujących w Rwandzie i DRK, Fossey Fund jest najdłużej działającą i największą na świecie organizacją zajmującą się ochroną goryli.

W 2022 roku organizacja przeniosła się do swojego pierwszego stałego, specjalnie wybudowanego domu, kampusu Ellen DeGeneres Dian Fossey Gorilla Fund. Położony w pięknym, zalesionym krajobrazie w pobliżu Parku Narodowego Wulkanów warto odwiedzić, z przystankiem na kampusie łatwym do dodania podczas pobytu w Wilderness Bisate lub Wilderness Sabyinyo.

https://gorillafund.org/ellencampus/

* Brak dodatkowych kosztów oprócz opłaty za wstęp, i może być doświadczony zarówno w dniu przyjazdu lub wyjazdu, lub po południu po goryl trekking.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Bisate

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania