WeTu Analytics

Bisate Lodge

Bisate Lodge – Gorilla Trekking

Legendarne Góry Virunga na północnym wschodzie są domem dla wulkanów, lasów chmur i połowa światowej populacji krytycznie zagrożonych goryli górskich. Naczelne w Rwandzie są niezrównane, a Bisate Lodge jest idealną bazą wypadową do trekkingu górskich goryli. Ta ekscytująca wycieczka odbywa się z siedziby Parku Narodowego Wulkanów, gdzie goście są przydzielani jednemu z dwunastu przyzwyczajonych rodzin goryli na godzinne spotkanie inspirujące.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Golden Monkey Trekking

Zobacz ten pięknie kolorowy naczelny, który jest endemiczny dla tego obszaru i mieszka w grupach od 30 do 80 osób w bambusowym lesie parku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Guided Walks In Volcanoes National Park

Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na szczyt góry Bisoke (3 711 metrów) może być ciężka, jednak warto spróbować, oferując przepiękne widoki na las deszczowy i jezioro kraterowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Nursery Visit & Tree Planting

Jeden z agronomów Bisate oprowadzi Cię po szkółce drzew i pomoże Ci zasadzić drzewko w ramach naszego projektu ponownego zalesiania. Obejmuje wizytę w szklarni bambusowej, aby zobaczyć nasze większe rodzime wysiłki szkółki drzew.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Meet The Community

Wizyta z przewodnikiem do pobliskiej społeczności i członków spółdzielni, w tym rolników, którzy uprawiają i sprzedają swoje warzywa do Bisate Lodge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Hike To Dian Fossey’s Grave & Karisoke

Spektakularna, wymagająca wycieczka do miejsca pochówku Dian Fossey i ruiny jej Centrum Badawczego Karisoke, położona w siodle wulkanów Bisoke i Karisimbi na wysokości około 3 000 metrów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Bisate Kwanda Offering

Bisate Kwanda może pomieścić wczesne przyloty i późniejsze wyjazdy, zapewniając większą elastyczność przy transferach do i z loży. Ponadto, zwiększając nasze doświadczenie gości, oferta w Bisate Kwanda pozwoli gościom na prysznic, przebrać się, zjeść lekki posiłek, odwiedzić Bisate Boutique zaopatrzony w przedmioty z Rwandy (zakupy za dodatkową opłatą), masaż (zabiegi za dodatkową opłatą), lub po prostu zrelaksować się w nieformalnym salonie z kominek, ciesząc się przepięknym widokiem na ekologiczny ogród warzywny i wysiłków ponownego zalesiania w kierunku Parku Narodowego Wulkany.

Kwanda to słowo „Kinyarwanda” oznaczające wzrost lub ekspansję; miejsce do zebrania; prezent — wszystkie trzy doskonale podsumowują wyjątkową ofertę salonu dziennego. Położony w pobliżu głównego domku, schowany poza zasięgiem wzroku, Bisate Kwanda ma lokalnych rzemieślników, którzy dziękują za wyjątkowy ruandyjski smak. Od ręcznie wykonanych drewnianych przyborów i desek spożywczych po delikatne naczynia, uderzające podłogi wejściowe i korytarze, wulkaniczne ściany i okładzinę skalną, ręcznie tkane kosze i podkładki oraz garnki ogrodowe — wszystko zostało zaprojektowane i ręcznie wykonane przez Rwandy, aby stworzyć prawdziwie autentyczną atmosferę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – Wilderness & Olympus, A Visionary Partnership *

Wilderness i Olympus połączyły siły, by wykorzystać swoje wysokiej klasy usługi i połączyły pasję do fotografii dzikiej przyrody, aby zapewnić bieżącą ochronę i ochronę odległych obszarów dzikiej dzikiej przyrody w Afryce, jednocześnie przyczyniając się do wzmocnienia pozycji miejscowej ludności poprzez edukację konserwatorską.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą o podobnych poglądach jak Olympus. Wspólnie dzielimy się nie tylko miłością do fotografii dzikiej przyrody, posiadamy podobny zestaw wartości i ideałów dotyczących większego, pozytywnego wpływu na świat i nasze miejsce w nim.

Kamera Olympus Tough TG-5 jest najlepszym partnerem dla najtrudniejszych przygód, takich jak trekking goryli lub inne aktywności w Parku Narodowym Wulkanów. Twardy Olimp! Kamera jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, odporna na zgniecenie, mrozoodporna i pyłoszczelna do podróży przygodowych. Posiada wideo 4K i przechwytywanie RAW, aby uzyskać idealne zdjęcia i filmy podczas eksploracji. Wodoodporna wydajność pozwala na wykonanie najlepszych zdjęć w lesie deszczowym, a aparat jest wytrzymały z wewnętrzną konstrukcją ochronną. Możliwość radzenia sobie z słabym oświetleniem jest kluczem do wielkiego wizerunku goryli i innych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Kamera jest lekka i łatwa w obsłudze, idealna do uprawiania turystyki pieszej lub do użytku podczas wizyty w miejscowości Bisate.

* Olympus Photo Hub w zależności od dostępności aparatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Lodge – The Ellen DeGeneres Campus Of The Dian Fossey Gorilla Fund *

Założony w 1967 r. Fundusz Dian Fossey Gorilla Fund pracuje nad ochroną i badaniem goryli i ich siedlisk, a także wspierania ludzi mieszkających w pobliżu ich leśnego domu. Fundusz Fossey jest najdłużej działającą i największą na świecie organizacją zajmującą się ochroną goryli.

W 2022 roku organizacja przeniosła się do swojego pierwszego stałego, wybudowanego domu, Ellen DeGeneres Campus z Dian Fossey Gorilla Fund. Położony w pięknym, zalesionym krajobrazie w pobliżu Parku Narodowego Wulkany warto odwiedzić, z przystankiem na kampusie łatwo dodać podczas pobytu w Bisate lub Sabyinyo Silverback Lodge.

https://gorillafund.org/ellencampus/

* Brak dodatkowych kosztów oprócz opłaty za wstęp, i mogą być doświadczane zarówno w dniu przyjazdu lub wyjazdu, lub po południu po goryli trekking.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania