WeTu Analytics

Bisate Lodge

Meet the Community

Wizyta z przewodnikiem do pobliskiej społeczności i członków spółdzielni, w tym rolników, którzy uprawiają i sprzedają swoje warzywa do Bisate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Gorilla Trekking

Trekking goryli odbywa się z siedziby Parku Narodowego Wulkanów, gdzie goście są przydzieleni do jednej z dwunastu przyzwyczajonych grup goryli na jedną godzinę spotkania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golden Monkey Trekking

Zobacz ten pięknie kolorowy naczelny, który jest endemiczny dla tego obszaru i mieszka w grupach od 30 do 80 osób w bambusowym lesie parku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Walks in Volcanoes National Park

Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na szczyt góry Bisoke (3 711 m) może być uciążliwa, ale warto wysiłku, oferując przepiękne widoki na las deszczowy i jezioro kraterskie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nursery Visit and Tree Planting

Agronom Bisate, Jean-Moise, oprowadzi Cię wokół jego szkółki drzew i pomoże ci zasadzić drzewko w ramach naszego projektu ponownego zalesiania. Obejmuje wizytę w szklarni bambusowej, aby zobaczyć nasze wysiłki związane z ponownym zalesianiem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hike to Dian Fossey’s Grave and Karisoke

Spektakularna, trudna wycieczka do grobu Dian Fossey i ruin jej Centrum Badawczego Karisoke, usytuowana w siodle wulkanów Bisoke i Karisimbi na wysokości około 3000 metrów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

Imię
Nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania