WeTu Analytics

Bisate Lodge

Meet The Community

Wizyta z przewodnikiem do pobliskiej społeczności i członków spółdzielni, w tym rolników, którzy uprawiają i sprzedają swoje warzywa do Bisate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Gorilla Trekking

Trekking Gorilla odbywa się z siedziby Parku Narodowego Wulkanów, gdzie goście są przydzielane do jednej z dwunastu zwyczajnych rodzin goryli na jednogodzinne spotkanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golden Monkey Trekking

Zobacz ten pięknie kolorowy naczelny, który jest endemiczny dla tego obszaru i mieszka w grupach od 30 do 80 osób w bambusowym lesie parku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Walks In Volcanoes National Park

Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na szczyt Bisoke (3 711 metrów) może być uciążliwa, ale jest warta wysiłku i oferuje wspaniałe widoki na las deszczowy i jezioro kraterowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nursery Visit and Tree Planting

Agronom Bisate, Jean-Moise, oprowadzi Cię wokół jego szkółki drzew i pomoże ci zasadzić drzewko w ramach naszego projektu ponownego zalesiania. Obejmuje wizytę w szklarni bambusowej, aby zobaczyć nasze wysiłki związane z ponownym zalesianiem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hike To Dian Fossey’s Grave & Karisoke

Spektakularna, trudna wycieczka do grobu Dian Fossey i ruin jej Centrum Badawczego Karisoke, usytuowana w siodle wulkanów Bisoke i Karisimbi na wysokości około 3000 metrów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bisate Kwanda Offering

Bisate Kwanda może pomieścić wczesne przyloty i późniejsze wyjazdy, zapewniając większą elastyczność dzięki transferom w loży i poza nią. Dalsze zwiększenie naszych gości, oferta w Bisate Kwanda pozwoli gościom wziąć prysznic, zmienić, zjeść lekki posiłek, odwiedzić Bisate Boutique zaopatrzony w przedmioty z Rwandy (zakupy za dodatkową opłatą), skorzystać z masażu (zabiegi za dodatkową opłatą) lub po prostu zrelaksować się w nieformalnym salonie z kominek, podziwiając przepiękne widoki z widokiem na organiczny ogród warzywny i ponowne zalesianie wysiłków w kierunku Parku Narodowego Wulkanów.

Kwanda to słowo Kinyarwanda oznaczające wzrost lub ekspansję; miejsce do zbierania; prezent - wszystkie trzy z nich doskonale podsumowują wyjątkową ofertę salonu dziennego. Położony w pobliżu głównej loży, schowany poza zasięgiem wzroku, Bisate Kwanda ma lokalnych rzemieślników, którzy dziękują za niepowtarzalny ruandyjski smak. Od ręcznie robionych drewnianych przyborów i desek spożywczych po delikatne naczynia, uderzające podłogi wejściowe i korytarze, wulkaniczne ściany i okładziny skalne, ręcznie tkane kosze i podkładki, a także garnki ogrodowe, wszystko zostało zaprojektowane i ręcznie wykonane przez Rwandy, aby stworzyć prawdziwie autentyczną atmosferę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania