WeTu Analytics

Bisate Lodge

Miejsce: Bisate Lodge ma dramatyczne widoki na szczyty wulkanu Bisoke i Karisimbi rosnące przez lasy pobliskiego Parku Narodowego Wulkanów. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od siedziby Parku Centralnego, skąd codziennie odjeżdżają wyprawy goryla raz w życiu. Odkrywanie wokół Bisate obejmuje wizyty społeczności, ptaki, śledzenie złotej małpy i pomoc w odbudowie terenu, Gorilla Guardian Village, Twin Lakes of Ruhondo i Burera, a także miejsce pochówku Dian Fossey.

Zakwaterowanie: Sześć bogatych willi leśnych z łazienką są ogrzewane przez centralny kominek i mają zapierające dech w piersiach widoki z tarasu. W głównej okolicy znajduje się salon, jadalnia i bar, piwnica z winami i taras widokowy. Zarówno architektura, jak i wnętrza są zakorzenione w ruandyjskiej tradycji kulturowej.

Cel: Wizja Bisate ma być modelem zrównoważonej ekoturystyki w Rwandzie. Projekty związane z zalesianiem i resocjalizacją każdego gościa współpracują z nami w zakresie ochrony bioróżnorodności i poprawy lokalnej społeczności, wywierając daleko idący pozytywny wpływ na kultowe zagrożone gatunki: goryl górski.

Unikalne punkty sprzedaży

Najlepsze miejsce na znaczące i świadome doświadczenie goryla
Najbardziej innowacyjny, odpowiedzialny, wizjonerski i luksusowy domek przylegający do Parku Narodowego Wulkanów
Ponowne zalesianie, zaangażowanie społeczności i interakcje tworzą wzbogacone środowisko
Salon Bisate Kwanda

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania