WeTu Analytics

Bisate Lodge

Miejsce: Bisate Lodge ma dramatyczne widoki na szczyty wulkanu Bisoke i Karisimbi wznoszące się przez lasy pobliskiego Parku Narodowego Wulkany. Znajduje się on w niewielkiej odległości od siedziby parku, skąd codziennie odjeżdżają wędrówki goryli. Odkrywanie wokół Bisate obejmuje wizyty społeczności, ptaszki, śledzenie złotej małpy i pomoc w releśnieniu okolicy, Goryla Guardian Village, Twin Lakes of Ruhondo i Burera, a także miejsce pochówku Diana Fosseya.

Zakwaterowanie: Sześć bogatych willi z łazienką Forest Villas są ogrzewane przez centralny kominek i mają zapierające dech w piersiach widoki z tarasu. Główna część obejmuje salon, jadalnię i bar, piwnicę z winami i taras widokowy. Zarówno architektura, jak i wnętrza są zakorzenione w rwandyjskich tradycjach kulturowych.

Cel: Celem Bisate jest stworzenie modelu zrównoważonej ekoturystyki w Rwandzie. W ramach projektu ponownego zalesiania i rehabilitacji każdy gość współpracuje z nami, przyczyniając się do ochrony i podniesienia lokalnej społeczności, co pozytywnie wpływa na kultowego, zagrożonego goryla górskiego.

Unikalne punkty sprzedaży

Najlepsze miejsce na znaczące i świadome doświadczenie goryla
Najbardziej innowacyjny, odpowiedzialny, wizjonerski i luksusowy domek przylegający do Parku Narodowego Wulkany
Ponowne zalesianie, zaangażowanie społeczności i interakcje tworzą wzbogacone doświadczenie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bisate Lodge

Imię
Nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania