WeTu Analytics

Wilderness Bisate

Najciekawsze

Najlepsze miejsce na spotkania z gorylem górskim.
Wielokrotnie nagradzany, zrównoważony domek z zapierającymi dech w piersiach widokami na sześć wulkanów, w sąsiedztwie Parku Narodowego Wulkanów.
Pierwszy tego typu w Rwandzie, Bisate Kwanda (day lounge) może pomieścić wcześniejsze przyjazdy i późniejsze wyjazdy w komforcie i stylu.

Miejsce docelowe: Sześć leśnych willi Wilderness Bisate, schowany w połacie zrehabilitowanego lasu chmur Virunga Massif, są wyjątkowe, wewnątrz i na zewnątrz. Położony dramatycznie na skraju zerodowanego krateru wulkanicznego w Parku Narodowym Volcanoes w północno-zachodniej Rwandzie, domek ma zapierające dech w piersiach widoki na rozmyślające wulkaniczne szczyty Bisate i Karisimbi, i znajduje się w niewielkiej odległości od siedziby parku, gdzie rozpoczynają się codzienne wędrówki goryli.

Doświadczenie: Spędzanie godziny z gorylami górskimi jest bez wątpienia główną atrakcją, istnieje wiele innych ekscytujących spotkań, które czekają na Ciebie w Parku Narodowym Volcanoes i okolicach - od trekkingu złotej małpy po wspinaczkę na Mount Bisoke, wędrówki do ruin centrum badawczego Dian Fossey, i jej miejsce pochówku, do odwiedzenia kampusu Ellen DeGeneres w funduszu Dian Fossey Gorilla Fund.

Bliżej domu w Wilderness Bisate, goście odkryją niesamowite ptasie życie na naszych szlakach przyrodniczych, i może posadzić drzewo w kierunku wizjonerskiego projektu zalesiania Bisate, lub odwiedź okoliczne społeczności, którzy stanowią integralną część naszego wspólnego celu - zachowania, wzmocnij i poszerz te kultowe dzikie ziemie.

Tradycyjna kuchnia jest równie inspirowana. Świeży, lokalnie pozyskiwana, Zdrowotna kuchnia serwowana jest z żywiołową gościnnością, dopełniając niezapomnianych wrażeń gości.

Cel, powód: Każda chwila pobytu w Bisate przypomni Ci o naszym wspólnym celu zachowania, rozszerzania i ochrony tej kultowej dziczy.

Od naszego pionierskiego projektu ponownego zalesiania i programów podnoszenia społeczności lokalnej po nasze inicjatywy rehabilitacyjne, każdy gość ma możliwość przyłączenia się do naszej wspólnej wizji.

Dzika przyroda: Park Narodowy Wulkany zapewnia sanktuarium dla setek na świecie 1 000 lub tak zagrożonych goryli górskich. Jest także domem dla złotej małpy, szakal w paski boczne, serval, duiker czarnoczołowy, bawół, słoń, hyraks drzewny, krzak i mangusta egipska. Można tu również znaleźć genety i wiewiórki.

Można tu dostrzec jasne i piękne słoneczniki, takie jak Rwenzori z podwójnym kołnierzem, wraz z ponad 200 innymi gatunkami ptaków (z których 13 jest endemicznych dla obszaru Virunga). Należą do nich czat robin Archer, górski czarny boubou, dziwny tkacz, górski zamaskowany apalis i Rwenzori (kołnierz) apalis.

Świadectwo naszych ciągłych działań na rzecz ochrony i ponownego zalesiania, wiele z tych gatunków można teraz zobaczyć na naszej posesji.

Wilderness Bisate: Od otwarcia w 2017 roku Wilderness Bisate otrzymał liczne wyróżnienia za swój wizjonerski wpływ na zrównoważony rozwój i nadal inspiruje superlatyw. Zarówno architektura loży, a wnętrza sześciu bogatych willi leśnych z łazienką elegancko ucieleśniają tradycje rwandyjskiej rodziny królewskiej. Zbudowanie interakcji kulturowych, wyrafinowany, jedzenie dbające o zdrowie, i żywiołowa gościnność sprawiają, że Twój pobyt jest lepszy.

Przemyślana architektura jest inspirowana tradycjami budowlanymi w Rwandy i pięknie uosabia projekt pałacu królewskiego w Rwandy. Uważne wykorzystanie lokalnych materiałów dodatkowo wplata się w prawdziwie autentyczną atmosferę.

Warto zauważyć, że kulisty, syntetyczne konstrukcje kryte strzechą odzwierciedlają Krainę Tysiąca Wzgórz, z którego słynie krajobraz rwandyjski.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Bisate

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania