WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

Delaire Graff Restaurant

OBIAD I KOLACJA

Wierzymy, że nasze doznania kulinarne to wyraz pór roku, gdzie klasyczne dania bistro podawane są z najlepszymi akcentami południowoafrykańskimi. Nasza historia jest prosta; najlepsze jedzenie zaczyna się od najlepszych składników.

Z widokiem na morze winnic i gajów oliwnych posadzonych na Simonsberg, nasze widoki z tarasu rozciąga się aż do Doliny Banhoek.

Wewnątrz hotelu David Collins Studio zdobią zakrzywione pomarańczowe bankiety ze skóry i starannie wyselekcjonowane dzieła sztuki. Przyjdź do nas na wyjątkowe doznania kulinarne w znakomitej atmosferze Delaire Graff Estate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hōseki Restaurant

ŚNIADANIE (tylko dla gości w domku); LUNCH I KOLACJA

Przygotuj się na kulinarną podróż jak żadna inna, w HŌSEKI, niezwykłej japońskiej restauracji w Delaire Graff Estate. Nazwa „HŌSEKI” ma głębokie znaczenie, tłumacząc z japońskiego na „klejnot”, oddając hołd Laurence'owi Graffowi OBE, właścicielowi i znanemu diamantariuszowi Delaire Graff Estate.

Menu obiecuje symfonię współczesnej kuchni, nasycony kreatywnym blaskiem i żywiołem, które definiują szefa kuchni, Virgil Kahn. Każde danie jest arcydziełem stworzonym do delektowania się i dzielenia się, podnosząc ducha japońskiej kultury i tradycji.

Charakterystyczne dania będą obejmować togarashi, bakłażan robata i sfermentowana soja chili; krab o miękkiej skorupce i doubanjiang aioli; oraz wykwintny tatar ze strusia i tamago, podczas gdy na deser ciasto słodkie, sorbet malinowy i confit blood orange zapewnią niezapomniane zakończenie tego doświadczenia. Osobne menu degustacyjne w stylu omakase, co przekłada się na „zostawiam to tobie”, przenosząc Cię do bogatego dziedzictwa kulturowego Japonii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania