WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

Obiekt Delaire Graff Lodges & Spa położony jest w otoczeniu przepięknych winnic i gór w kierunku Stellenbosch, jednego z wiodących na świecie miejsc winiarskich. Ta niesamowita lokalizacja zapewnia poczucie ucieczki i prywatności dla gości tej eleganckiej posiadłości wina w samym sercu Cape Winelands.

Niezapomniane miejsce wypoczynku, każdy domek jest dostosowany tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia gości. Połączone z Main Lodge, ale w ich własnym świecie, luksusowe wnętrza zaprojektowane przez David Collins Studio inspirowane są paletą kolorów, w której piękne południowoafrykańskie akcenty i dzieła sztuki tworzą każdy widok na prywatny taras. Przestronne pomieszczenia mieszkalne i wypełnione światłem wnętrza przepływają płynnie na zewnątrz, gdzie Goście mogą popływać w prywatnym basenie z podgrzewaną wodą lub zrelaksować się w otoczeniu przyrody. Goście mogą zrelaksować się w dużych łóżkach ubranych w najwyższej jakości pościel. W marmurowej łazience, w której znajduje się szeroki wachlarz produktów kosmetycznych i przestronna garderoba.

Nowa Willa Właścicielska i 6 nowych Superior Lodges zwiastują nową erę doskonałości w Delaire Graff, która doskonale nadaje się do zaprezentowania stylu życia posiadłości.

W obiekcie Delaire Graff Lodges & Spa Goście mogą podziwiać dzieła sztuki i designerskie, wykwintne potrawy, wielokrotnie nagradzane wina oraz światowej klasy spa, w którym panuje ciepła, południowoafrykańska gościnność.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania