WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

0:52

Ogrody osiedla Delaire Graff

Raj botaniczny w naszej dramatycznej górskiej scenerii, odkryj akry spokojnego koloru posadzone, aby odzwierciedlić zmieniające się pory roku, spektakularnie kwitną każdego dnia w roku. Flora i fauna odgrywają szczególną rolę tutaj na osiedlu jako niesamowite tło życia dla naszej sztuki i rzeźby — pachnący, spokojny ogród.
0:39

Zbiory posiadłości Delaire Graff

Połączenie morskiego i górskiego jest wyjątkowym terroir, a tutaj w Stellenbosch tworzy nasze wielokrotnie nagradzane wina Delaire Graff. Chłodząca atlantycka morska bryza myje się nad naszymi stromo pochyłymi winnicami, dając nam bogatą intensywność owoców. Wina Delaire Graff zaliczają się do najbardziej prestiżowych na półkuli południowej. Nasz wyjątkowy terroir, na szczycie panoramicznej przełęczy Helshoogte Mountain Pass, jest czymś, co nasz ambitny winiarz bada zbiory po zbiorach.
0:39

Delaire Graff Estate Superior Lodge

Spokojna przestrzeń, ostateczna ucieczka Winelands — zbudowana przez mistrzów rzemieślników i zaprojektowana przez słynnego Davida Collinsa Studio, pobyt w jednym z naszych Lodges jest niezapomnianym przeżyciem. W domu w krajobrazie witamy w miejscu, w którym łączą się luksus, cisza i obsługa.
0:39

Delaire Graff Estate przybycie

Witamy w naszym luksusowym doświadczeniu Winelands w Delaire Graff Estate, wiodącym na świecie miejscem wina, sztuki i gościnności w niezrównanym otoczeniu. Zaprojektowany z myślą o wymagającym globalnym podróżniku, delektuj się zapierającymi dech w piersiach widokami na dolinę Stellenbosch.
0:37

Delaire Graff Estate sztuka

Delaire Graff Estate to światowej klasy cel sztuki w dolinie Stellenbosch, który oferuje miłośnikowi sztuki rzadką szansę na obejrzenie niektórych osobistych kolekcji sztuki Laurence'a Graffa w wyjątkowym otoczeniu. Kolekcja Laurence Graff w The Estate, często nazywana jedną z najlepszych kolekcjonerów sztuki na świecie, to starannie wyselekcjonowana prezentacja najlepszych współczesnych artystów Afryki Południowej.
0:31

Restauracja Indochine Delaire Graff Estate

Nasza kuchnia inspirowana Azją w Indochine to sugestywny, znakomity teatr kulinarny, w którym ożywają delikatne smaki, a każde danie jest synonimem witalności, dobrego samopoczucia i zdrowego życia. Odkryj azjatyckie tapas przekształcone w formę sztuki, lub przeżyj ceremonię herbaty, znajdź oryginalne dania, takie jak brzuch wieprzowy i kaczka — wszystko jest serwowane, aby stworzyć zmysłowe doznania kulinarne.
0:39

Delaire Graff Estate obsługa pokoju

Prawdziwie wyrafinowane doświadczenie Winelands, zatrzymać się w Delaire Graff Lodge i uchwycić to uczucie ucieczki. Przyjemny, spokojny i delikatny holistyczny etos naszych Lodges jest zaoferowanie gościom eleganckich sanktuarium. Ciesz się lekkimi i przewiewnymi przestrzeniami oraz przestronnymi wnętrzami, przemyślanymi ze wszystkiego, czego potrzebuje wymagający podróżnik globalny. Nasze spokojne domki to raje, w których można się zrelaksować i zrelaksować.
0:40

Delaire Graff nieruchomości właściciele Willa

Pinnacle luksusowego życia
0:30

Delaire Graff Estate Spa

Twoja podróż do całkowitego relaksu i dobrego samopoczucia rozpoczyna się w Delaire Graff Spa. Położony w wyjątkowej okolicy, mamy pięć eleganckich apartamentów Spa dla gości, aby doświadczyć zupełnie bardziej rozrzedzonego spokoju, gdzie doskonałość skóry i zabiegi opuszczają ciało i umysł świecące.
0:41

Delaire Graff Estate Wino Lounge

The Wine Lounge to nasza przyjemna przestrzeń degustacji sztuki i elegancki wypoczynek, w którym można się zrelaksować przy lampce wina Delaire Graff. Lakierowane podłogi prowadzą od podłogi do okien sufitowych, które oprawiają nasz słynny widok. Idealnym miejscem na relaks w lecie jest nasz zewnętrzny taras lub spędzić zimę w środku z trzaskającym ogniem.

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania