WeTu Analytics

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

Giraffe’s Nest

Nie ma lepszego widoku na krzak niż ptasie oko, i to właśnie oferuje Żyrafa Gniazdo. Tutaj spędzasz noc w luksusowym komforcie, ale w jednym z dziczy, wysoko na wzniesieniu fachowo wykonanego domku na drzewie z widokiem na zaporę Xanatsi.

Żyrafa Gniazdo oferuje wszystkie wygody i przyjemności Obozu Geigera, z wystawnymi łóżkami i przytulnymi krzesłami na tarasie widokowym, a także ekologiczną łazienkę, dzięki czemu nie ma potrzeby zejść z platformy nad krzakiem. Aby poczuć się naprawdę bezszwowo z naturą, możesz pozostawić przednią część dachu otwartą, aby spojrzeć na baldachim gwiazd z łóżka podczas słuchania wezwań hieny, lwa i nocnego słoika. Jeśli nadchodzi deszcz, wystarczy przykryć wysuwanym, płóciennym dachem.

Jeśli żyrafa Gniazdo jest twoim wyborem na noc, zostaniesz eskortowany do tamy na krótko przed zachodem słońca, z naszym przewodnikiem szczegółowo opisującym wieczór przed opuszczeniem Cię samego, aby cieszyć się spokojem i prywatnością tego inspirowanego dodatku do portfela Motswari aż do następnego ranka. W cenę zakwaterowania wliczono napoje i pyszną kolację.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wildlife and Safari's

Wielka Piątka (nosorożca, słoń, lew, lampart i bawoły) jest obfita w tej części rezerwatu przyrody Timbavati, a nawet jeśli pobyt jest krótki, na pewno napotkasz wszystkie te niesamowite zwierzęta podczas jazdy z obozu Geigera. Nie zapominając o innych równinach gry i mniejszych stworzeniach, które przyczyniają się do tego skomplikowanego i starożytnego naturalnego ekosystemu... są równie fascynujące. Nasi przewodnicy są mieszkańcami tego obszaru, więc wraz z ich rozległą wiedzą naukową, mają intymną i namiętną więź z Bushveld i jego mieszkańcami. Chad Cocking, na przykład, dorastał tutaj jako chłopiec, a po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania środowiskowego powrócił do miejsca, w którym uwielbia być głównym przewodnikiem.

Najlepszym sposobem, aby doświadczyć krzewu jest naprawdę spowolnienie i uważnie obserwować otoczenie w czasie, więc napędy gry trwają trzy i pół godziny w otwartym Land Rovers, o wschodzie i zachodzie słońca, zapewniając, że jesteś traktowany z najpiękniejszych scen przyrody i dzikiej przyrody, jakie Timbavati ma do zaoferowania. Zachody słońca w Afryce mówią, że są jak nigdzie indziej na ziemi, więc zachody słońca gry, które ułatwiają wieczór, są koniecznością, nie tylko dlatego, że ogromna obsada nocnych dzikich zwierząt staje na scenie, w tym hiena, miodowo-borsuk, cyweta, krzaki i sowy. Obserwatorzy ptaków znajdą w międzyczasie ogromny wachlarz skrzydlatych, ponieważ przez cały rok można dostrzec ponad 350 gatunków ptaków.

Dla jeszcze bardziej intymnej interakcji

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania