WeTu Analytics

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

Pool Terrace

Obiekt Geiger's Camp dysponuje własnym ekskluzywnym tarasem z basenem i leżakami do prywatnego użytku. Goście mają przyjemność być obsługiwane przez oddany personel, a jednocześnie absorbując otaczającą scenerię w tym relaksującym miejscu. Z tarasu roztacza się widok na krzak i zapewnia gościom przebłyski zwierząt poruszających się po ich naturalnym środowisku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lounge

Salon, który wychodzi na taras z widokiem na otaczający krzak, oferuje Gościom luksusową strefę, w której można się zrelaksować i podziwiać zabytki i odgłosy natury. Jest to kolejne prywatne i wygodne miejsce, z którego goście mogą uważać na zwierzęta wygrzewające się w tym zachwycającym afrykańskim środowisku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Open Air Boma

Latarnie i kontrolowany ognisko tworzą kuszący klimat na prywatnym odkrytym powietrzu Boma, który znajduje się w obozie Geigera. Rdzenna roślinność i afrykańskie dekoracje dodają przyjemnego akcentu tej wyrafinowanej jadalni, która zawiera tylko garść stołów — każdy z nich atrakcyjnie ułożony, z wielką dbałością o szczegóły.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania