WeTu Analytics

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

Prywatność, elegancja z nutą rustykalnego uroku i wspaniałe poczucie spokoju — to właśnie goście mogą cieszyć się w Geiger's Camp. Na terenie prywatnego rezerwatu przyrody Timbavati i Umbabat znajduje się bogata afrykańska przygoda. Hotel ten położony jest na grzbiecie i oferuje panoramiczne widoki na rzekę Nhlaralumi i tereny Wielkiej Piątki.

Obóz Geiger's był pierwotnie tradycyjnym domem rodzinnym, a tym samym utrzymuje domową atmosferę, poza jej luksusem. Ściany zdobią wspaniałe dzieła sztuki, namalowane przez właściciela Marion Geiger-Orengo, które przynoszą blask na zewnątrz.

Obiekt Geiger's Camp mieści się w ekskluzywnej kryjówce zbudowanej z kamienia i skał i składa się z czterech prywatnych pokoi, z których każdy dysponuje prywatnym tarasem z widokiem na krzak. Ten obóz idealnie nadaje się dla rodzin lub małych grup składających się z maksymalnie sześciu osób podróżujących razem. Każdy pokój został urządzony w wyjątkowym i gustownym stylu przez właściciela Marion Geiger-Orengo oraz dekoratora wnętrz w Kapsztadzie Davida Straussa, który łączy eklektyczną mieszankę mebli i wystroju. Na głównym pokładzie obozu znajduje się prywatny, owalny basen bez krawędzi z nieprzerwanym widokiem na krzak, ale goście mogą również korzystać z udogodnień Obozu Głównego, oddalonych o zaledwie dwa kilometry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Geiger’s Camp Motswari Private Game Reserve

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania