WeTu Analytics

Umkumbe Safari Lodge Riverside

Morning and Evening Game Drives

W Umkumbe oferujemy dwa dyski do gier dziennie, jeden rano, który odjeżdża o godzinie 06:00, a popołudniową jazdę o godzinie 16. Na porannej przejażdżce znajduje się przystanek na kawę, a na popołudniową przejażdżkę zatrzymasz się na zachodzie słońca. Po zachodzie słońca Goście mogą przeżyć nocną przejażdżkę w drodze powrotnej do domku.

Nocne przejażdżki pozwalają gościom zobaczyć nocne zwierzęta, które nie spotkały się w ciągu dnia. Twój tracker wykorzystuje potężny reflektor podczas nocnych jazdy do poszukiwania nocnych zwierząt, takich jak hieny, aardvarki, krzaki, koty genet i mangusta.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Walks

Po pełnym śniadaniu goście mają możliwość pójścia na poranny spacer po buszu. Spacery prowadzone są przez wykwalifikowanych i wyszkolonych przewodników terenowych. Będziesz miał okazję śledzić dziką przyrodę, poznać otaczającą roślinność i czytać afrykański krzew. Jeśli masz szczęście, będziesz cieszyć się kilkoma bliskimi spotkaniami z dużymi drapieżnikami.

Spacery z grami są na życzenie i nie stanowią części standardu, ustaw codzienną trasę. Spacery z grami odbywają się wyłącznie w języku angielskim i zależą od dostępności przewodnika i warunków pogodowych. Nie są one gwarantowane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Umkumbe Safari Lodge Riverside

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania