WeTu Analytics

Hoanib Skeleton Coast Camp

1:29

Rzeka Hoanib - krew życiowa Kaokoveld

W pierwszym z serii sugestywnych filmów chcielibyśmy podzielić się tylko niektórymi niesamowitymi widokami dzikiej przyrody i malowniczym blaskiem tego ekscytującego obszaru dzikiej przyrody.
1:47

Szkieletowe Wybrzeże

Odległe i opuszczone Szkielet Coast i jego niekończące się piaski wydają się być martwe, ale życie tam jest, od hardy gemsbok do futra Cape foki w ich tysiącach surfowania po wodach bogatych w składniki odżywcze Atlantyku. Samotne resztki wraków przywołują ludzką historię tego spektakularnie skwartego wybrzeża.
1:20

Pustynne Oazy - Tajne Klejnoty Namib

Jednym ze sposobów, w jaki życie jest w stanie przetrwać w tym niemal bezwodnym krainie jest podziemny strumień rzeki Hoanib, który filtruje przez wydmy, tworząc nieoczekiwany plusk niebieskiego i zielonego pośród złotych piasków. Goście obiektu Hoanib Skeleton Coast mają dostęp do Klein Oase i Auses Springs, aby zobaczyć te magnesy dla dzikiej przyrody.
1:52

Dzika przyrody Hoanib i Szkieletów Wybrzeża

Czy to w głębi lądu wzdłuż suchych koryt rzeki, czy na opuszczonej linii brzegowej Skeleton Coast, dzikie i małe dzikie zwierzęta doskonale przystosowały się do otaczeń. Słoń przystosowany do pustyni i żyrafa skorzystać z kilku drzew, podczas gdy gemsbok są wytrawne pustyni ocalałych.
1:24

Hoanib Szkielet Wybrzeże

Hoanib Skeleton Coast Camp to oaza nieoczekiwanego luksusu w zdumiewającym krajobrazie. Zadziwiając się tu sukcesem drapieżników — biorąc pod uwagę brak pożywienia dla zdobyczy — zobaczycie ich wszystkich: żyrafę, oryx i springbok; także cicho ponderous słonia i specjalistów, takich jak brązowa hyaena — nawet samych potężnych królów, nieuchronne lwy Namibii przystosowane do pustyni. Od wybrzeża Zatoki Möwe mgła delikatnie skrada się w głąb lądu nad ziemią i jest kluczem do przetrwania całego życia na tej najstarszej pustyni na świecie.

Formularz kontaktowy

Hoanib Skeleton Coast Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania