WeTu Analytics

Around The Basin Bike Tours

1:02

Wokół Basin Bike Tours, Queenstown NZ

Przyjdź i odkryj szlak Queenstown z nami
1:38

Rower Winiarnie Pełny dzień

Ta całodniowa wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się od malowniczego transferu z centrum Queenstown do zabytkowej wioski wydobywczej złota Arrowtown. Po zamontowaniu na rowerze górskim otrzymasz obszerną odprawę, obejmującą nawigację szlakową, bezpieczeństwo roweru i co najważniejsze informacje o winnicy. Po tym możesz wybrać się do jednej z wielu wspaniałych kawiarni i zwiedzić Arrowtown lub po prostu dostać się prosto do malowniczej przejażdżki pięknym Arrow River Trail. Trasa Arrow River Trail doprowadzi Cię w dół rzeki Kawarau, a następnie do Mostu Wiszącego Kawarau - domu słynnego na całym świecie skoku Bungy. Z Bungy rower w wolnym czasie wzdłuż Gibbston River Trail korzystając z naszej mapy informacyjnej winnicy z ekskluzywnych ofert odwiedzić jak wiele z 8+ winnic połączonych przez ten 8km łatwy szlak jazdy. Zapraszamy na relaksujący lunch na trasie lub piknik w jednej z wielu winnic. Odbierzemy Cię z Gibbston Tavern (lub innego wcześniej ustawionego punktu w dolinie), aby Twój relaksujący transfer pojazdu z powrotem do Queenstown. Całkowita odległość rowerowa wynosi około 21 km. Opcja pół dnia dostępna w miesiącach letnich (od 1 października do 30 kwietnia).
5:17

Wprowadzenie do jazdy na szlaku z nami

Wokół The Basin wykorzystuje lokalne legendy rowerów górskich, aby zapewnić wskazówki dotyczące szlaków w zabawnym, ale pouczającym filmie.
2:20

NAJBARDZIEJ NIESAMOWITA JAZDA NA ROWERZE NA ŚWIECIE!

Queenstown Trail Full Day Bike Tour, z Around The Basin Bike Tours NZ, oferuje umysł wieje krajobrazy, epicką jazdę i najbardziej niesamowite doświadczenie swojego życia! Począwszy od 9am odebrać z zakwaterowania Queenstown dostarczymy Ci do Queenstown Bay, tutaj są podane dokładne wskazówki, mapy i wskazówki szlaku przed wyruszeniem na przejażdżkę wzdłuż brzegu jeziora Wakatipu do Frankton Marina, po porannym przystanku herbaty w zabytkowej Boatshed Cafe my zawiezie Cię do serca Basenu Wakatipu, aby uzyskać bardziej malowniczą jazdę. Zatrzymaj się na piknik lunch w zabytkowej Arrowtown, a następnie wyruszyć rowerem wzdłuż pięknych rzek Arrow i Kawarau do zabytkowego Mostu Wiszącego Kawarau - domu słynnego Kawarau Bungy. Zakończ krótką przejażdżką do Doliny Gibbston i cieszyć się relaksującą degustacją wina i wizytą sernika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas jazdy z powrotem do miejsca zakwaterowania w Queenstown.
1:52

Wokół Basin, Queenstown NZ - Arrow River Trail Half Day Bike Tour

Twoje cztery godziny obsługiwane przygody rowerowe na Queenstown Trails zaczyna się o 9 rano lub 13:00 z malowniczym transferem z zakwaterowania Queenstown do zabytkowej wioski wydobywczej złota Arrowtown na początek szlaku Arrow River. Tutaj rozpoczniesz przejażdżkę pięknym wąwozem rzeki Arrow, aż spotka się z ujścia rzeki Kawarau, łącząc oryginalny szlak górników, który przecina słynny most wiszący Kawarau, w którym znajduje się oryginalny Kawarau Bungy. Po zakończeniu przejażdżki rowerem zostaniesz przeniesiony do winiarni Gibbston na relaksującą degustację wina i wizytę sernika, zanim zostanie dostarczony z powrotem do Queenstown.

Formularz kontaktowy

Around The Basin Bike Tours

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania