WeTu Analytics

Morukuru Farm House

Morukuru Farm House

(1 mieszkanie / willa)

Wystrój obiektu Morukuru Farm House został urządzony przez znanego południowoafrykańskiego projektanta wnętrz Sumari Krige, a jego wnętrza zdobią elementy wykonane na zamówienie przez lokalnych artystów i rzemieślników w neutralnej palecie. Po skrócie właścicieli, aby stworzyć przestrzenie, w których rodziny z dziećmi w każdym wieku mogą się całkowicie zrelaksować, ogólny sens jest kick-off-shoes i curl-up-on-the-kanapie komfort. Pięć pokoi połączonych z głównym obszarem zadaszonym chodnikiem jest równie luksusowe, ponieważ Morukuru Family uważa, że rodzinne wakacje powinny być wyjątkowe dla każdego członka rodziny.

Położony po drugiej stronie góry od domów siostrzanych (Dom Właściciela i Dom Rzeki) w prywatnej koncesji Morukuru na terenie rezerwatu gier Madikwe, nowoczesny, 5-pokojowe afrykańskie gospodarstwo oferuje idealne miejsce dla rodzin wielopokoleniowych. Dedykowany zespół 8-10, prowadzony przez doświadczonego gospodarza i przewodnika, zapewni, że każdy aspekt pobytu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli kochasz krzak, przestrzeń i okolice RPA, Morukuru Farm House jest miejscem dla Ciebie. Wielopokoleniowe podróże, rodziny i grupy przyjaciół w każdym wieku już znalazły drogę do Morukuru Farm House i świętowały życie w pełni. Rocznice, urodziny lub, co najważniejsze, spędzanie czasu razem, ten ekskluzywny dom jest wzniosły.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Farm House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania