WeTu Analytics

Morukuru Farm House

Farm House

Każdy posiłek Morukuru to specjalna okazja. W księżycowe noce, możesz znaleźć stół ustawiony wokół trzaskającego ogniska na boomie otoczony migoczącymi świecami pod rozgwieżdżonym niebem Madikwe. Doświadczeni kucharze gotują tradycyjnie afrykańskie na otwartym ogniu, gdzie posiłkiem można delektować się dźwiękami otaczającej przyrody.

Oczywiście masz 100% dostęp do kuchni — w końcu jest to Twój dom — ale gotowanie z pewnością nie jest na kartach, chyba że jesteś zaangażowanym smakoszem lub chcesz mieć osobistą demonstrację gotowania. Twój osobisty Szef Kuchni będzie rozmawiać z Tobą przed każdym posiłkiem, aby przygotować się do gustu i zainteresowania i służył jak, gdzie i kiedy chcesz. Żaden wymóg dietetyczny nie jest zbyt uciążliwy.

Wybór wina domu jest doskonały, ale miłośnicy wina znajdą niebo w piwnicach Morukuru: zaopatrzony w jedne z najlepszych win RPA, wiele butelek tutaj są przedmioty kolekcjonerskie zakupione na obchodzonej aukcji Nederburg lub w Cape Winemakers Guild, i po prostu niedostępne do zakupu w dowolnym miejscu Inaczej, ale tutaj.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Farm House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania