WeTu Analytics

Morukuru Farm House

Game Drives

Wskocz do swojego prywatnego pojazdu w wybranym momencie i wyrusz na niesamowitą przygodę safari. Z osobistym doświadczonym przewodnikiem i trackerem wprowadź piękno Madikwe domu Big 5, Dzikie Psy, 350 gatunków ptaków i innych cudów. Każdy napęd gry jest wyposażony w różnorodne przekąski i napoje, więc w ostre poranki oglądać wschód słońca, owijając palce wokół gorącego napoju i podziwiaj otaczającą Cię naturę. Na wieczorne przejażdżki gry ciesz się zachodem słońca, który ogarnie afrykańskie niebo, odsłaniając osłonę koloru i ciepła z ginem i tonikiem w ręku. Jako jedyni goście w samochodzie, napędy do gier są dostosowane do Twoich preferencji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing Safaris

Poczuj dreszczyk emocji z łapania własnych ryb, a następnie uwolnienia go ponownie. Rzeka Marico biegnąca przez Morukuru jest największym naturalnym źródłem wody w prowincji, pompując milion litrów dziennie: rzeka jest czysta, a wędkowanie jest dobre, choć jak każdy rybacy wie, wymagana będzie cierpliwość! Gatunki, które możesz napotkać na końcu swojej linii, to żółta ryba, sum, leszcz, węgorz, Paper Usta, Three Spot Tilapia i Karp. Jeśli Ty (lub twoi młodsi goście) nigdy wcześniej nie próbowałeś swoich sił w połowach, twój strażnik jest pod ręką, aby zapewnić wskazówki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sleep Out

Skóra Morukuru znajduje się obok brzegu wody i jest chroniona przez elektryczne ogrodzenie. Z lampką punktową nocowanie w skórze jest idealne dla śmiałych, aby spędzić noc na wolności. Na romantyczny wieczór z partnerem lub dla członków rodziny i przyjaciół magiczne doświadczenie bycia samotnym na rozległej równinie, gdzie dzika przyroda wędruje swobodnie, w doskonałym komforcie, ale otoczona afrykańską pustynią nie jest przegapić. Dla mniej śmiałych wieczorny przystanek w ukryciu podczas jazdy gry jest wzniosłym miejscem, aby spojrzeć w górę na lśniące nocne niebo i gwiazdę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Water Tubing

W lokalnej wiosce zapory...... tuż przed parkiem cieszyć się popołudnie zabawy na łodzi Morukuru. Czy to wędkowanie, narty wodne lub rozgrzewanie się słońcem nad wodą, jest coś dla całej rodziny. Zazwyczaj zaczyna się po południu z niektórych gotowania na Braai na lunch na brzegu wody przed skoki w celu wzięcia udziału w wielu zajęciach. Gdy słońce zachodzi nad wodą, napełniając niebo nieopisaną pięknością, ciesz się ostatnim drinkiem przed powrotem do Madikwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage Treatments

Pokój, kołyszony do głębokiego, alfa stanu przez bulgoczące wody rzeki Marico i somnambulant wezwania Riverside Birdlife. Goście mogą zrelaksować się podczas masażu Morukuru w sali, zbudowanej jako miejsce zabiegowe, z którego roztacza się widok na wodę.

Wszystkie zmartwienia i codzienne obawy po prostu topią się, gdy napięcie pozostawia jedno, z kojącą aromaterapią i olejkami nośnymi, w tej sielance krzewów. Tutaj, jaki rodzaj masażu do leczenia, naprawdę, może być największym problemem dnia.

Najlepsze momenty w życiu to te, kiedy czujemy się najbardziej związani ze sobą w harmonii z naturą i otaczającym nas światem. Morukuru starannie wybrał Africology jako linię produktów wykorzystywanych w naszych relaksujących zabiegach Spa. Africology wykorzystuje wyłącznie składniki organiczne z produktami wolnymi od toksycznych substancji chemicznych, w tym niebezpiecznych konserwantów. W miejscu do wyboru w swojej osobistej willi, czy to sala z widokiem na rzekę Marico, taras swojego pokoju lub przy basenie ciesząc się dźwiękami natury, relaksując się z wybranymi przez siebie zabiegiem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Przemierzanie rezerwatu w wygodnym pojeździe safari pozwala na pokonanie tysięcy kilometrów w poszukiwaniu ekscytujących obserwacji gry, ale dla prawdziwego smaku Afryki nic nie bije pieszo w środku pustyni. W krzakach spacerujesz zapach, widzisz i słyszysz o wiele więcej, a zbliżenie się i osobiste z owadami i roślinami, z strażnikiem wyjaśniającym ich techniki przetrwania, może być fascynujące (takie jak zdolność akacji robusty do wypuszczania śmierdzącego feromonu, gdy wyczuwa zwierzę wypasające się na liściach!).

Spacery Busha w Madikwe nie są jednak dla osób o słabych usterkach — jesteś pieszo w pustyni, gdzie drapieżniki wędrują swobodnie. Jesteś oczywiście chroniony przez obecność swojego w pełni uzbrojonego strażnika i wiedzy buszu swojego trackera, ale aby być po bezpiecznej stronie dzieci poniżej 16 roku życia nie mogą uczestniczyć w spacerach po buszu, a dla osób powyżej 60 roku życia wymagają zaświadczenia lekarskiego o dobrym zdrowiu. Goście mogą również wybrać się na spacer po pobliskim o powierzchni 100 hektarów ogrodzonym w okolicy, w której znajduje się ogólna gra. Spacery w Bush są również ograniczone do maksymalnie ośmiu osób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Farm House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania