WeTu Analytics

Morukuru Farm House

Szykowne safari podejście do tradycyjnego afrykańskiego gospodarstwa rolnego, oferując idealne miejsce prywatne dla większych rodzin i przyjaciół podróżujących razem.

Położony po drugiej stronie góry w ramach prywatnej koncesji rodziny Morukuru wewnątrz Madikwe Game Reserve, pięć apartamentów Farm House to oaza otoczona soczystymi zielonymi trawnikami i ustawiona w obrębie ogrodzonego bezpiecznego obszaru o powierzchni 100 hektarów, który jest domem dla ogólnej gry, dzięki czemu dzieci mogą bawić się i wędrować do woli, i Goście mogą mieć swobodę chodzenia i zwiedzania.

Wyposażony przez znanego południowoafrykańskiego projektanta wnętrz, Sumary Krige, Morukuru Farm House jest bezpretensjonalny, ale stylowy, z niestandardowymi przedmiotami produkowanymi przez lokalnych artystów i rzemieślników w neutralnej palecie. Postępując zgodnie z briefem właścicieli, aby stworzyć przestrzenie, w których rodziny z dziećmi w każdym wieku mogą całkowicie się zrelaksować, ogólnym sensem jest kick-off buty i wygoda zwijania się na kanapie. Pięć ogromnych sypialni z łazienką - połączonych z głównym obszarem zadaszonym chodnikiem - jest równie luksusowych, ponieważ Rodzina Morukuru uważa, że rodzinne wakacje powinny być wyjątkowe dla każdego członka rodziny.

Morukuru Farm House to także doskonały dom na uroczystości z dużymi grupami przyjaciół spotykającymi się w wyróżnionym barze.

Dedykowany zespół 8-10, prowadzony przez doświadczonego gospodarza i przewodnika, zadba o to, aby każdy aspekt Twojego pobytu był szyty na miarę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Farm House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania