WeTu Analytics

Morukuru Owners House

Morukuru Owner's House

(1 mieszkanie / willa)

Każdy z 2 sypialni w obiekcie Morukuru Owner's House nad brzegiem rzeki Marico obejmuje łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem oraz podwójną umywalką.

Obiekt Morukuru Owner's House jest w pełni klimatyzowany i oferuje wentylatory sufitowe, sejf, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, niewielką bibliotekę oraz wybór płyt DVD i CD.

Ten ekskluzywny dom buszu jest prawdziwą przystań rodzinną, pozwalającą przyjaciołom i rodzinom niezapomnianą ucieczkę od rzeczywistości. Obiekt Morukuru Owner's House oferuje również basen bez krawędzi, bar na ognisko, drewniane tarasy z romantycznymi zakątkami oraz przytulne widoki na rzekę Marico. Przestrzeń życiowa wewnątrz składa się z jadalni, salonu, podwójnego kominka z widokiem na kominek i ciepłej, zapraszającej „przestrzeń kucharską” (aka kuchnia), która jest otwarta dla gości przez cały czas na przekąski i napoje w ich wypoczynku. Nasi kucharze z rodziny Morukuru uwielbiają interakcje i wymieniać magiczne wskazówki z naszymi gośćmi, którzy uwielbiają wszystkie kulinarne rzeczy. Miłośnicy wina nie powinni zapominać, aby odwiedzić winiarnię też!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Owners House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania