WeTu Analytics

Morukuru Owners House

Rodzina Morukuru Madikwe składa się z trzech ekskluzywnych domów safari, położony na prywatnej koncesji w wolnym od malarii rezerwacie Madikwe Game. Madikwe to jeden z największych rezerwatów zwierzyny łownej w RPA, oferując premier Big 5 miejsce na safari i dziką przyrodę.

Dom właściciela Morukuru to luksusowy dom z 2 sypialniami nad brzegiem rzeki Marico i jest idealny dla mniejszych rodzin lub par szukających prywatności i ekskluzywności. W każdej sypialni znajduje się łazienka z oddzielną wanną i prysznicem oraz podwójna umywalka. Duży salon i jadalnia, a także owinięta weranda, zatopiony ognisko i prywatny basen uzupełniają doświadczenie.

Wszystkie posiłki, napoje i zajęcia są wliczone w cenę, a także korzystanie z prywatnego pojazdu z napędem na grę. Goście obiektu Morukuru Owner House mogą również zarezerwować nocleg bez dodatkowych kosztów.

Federal Air oferuje codzienne loty wahadłowe między lotniskiem OR Tambo a Madikwe East Airstrip, alternatywnie transfer drogowy z Johannesburga do Madikwe trwa 4,5 godziny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru Owners House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania