WeTu Analytics

Qorokwe Camp

Standard Twin/Double Tent(s)

(8 pokoje)

Qorokwe posiada osiem dwuosobowych namiotów, a także jeden bardzo przestronny apartament rodzinny z własnym małym basenem.

Według głównego architekta Joy Brasler i projektantki wnętrz Michelle Throssell, inspiracją dla Qorokwe było naturalne otoczenie krajobrazu Botswany, czego efektem jest bogata mieszanka bielonego drewna, ciemniejszych plam i akcentów rdzy i spalonej pomarańczy. Do materiałów wybranych do budowy obozu należą stalowe ramy z wypełnieniem do izolacji przed ciepłem i zimnem, a także płótno i drewniane pokłady. Ze szczegółowymi drewnianymi sufitami perforowanymi światłem, aby naśladować doświadczenie bycia pod drzewami na boku laguny, dzięki czemu całe doświadczenie obozu wtapia się w jego piękne, naturalne otoczenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Accommodation

(1 pokój)

Qorokwe dysponuje ośmioma podwójnymi namiotami, a także jedną bardzo przestronną jednostkę rodzinną składającą się z prywatnego, małym basenem i odkrytym tarasem z zacienionymi leżakami; wspólny kryty salon, jadalnia i kominek — a główna sypialnia z krytą wanną.

Wprowadzając połączenie organicznych kształtów i różnorodności teksturalnej, od drewna o żywych krawędziach po stal i płótno, powstała ciepła, otaczająca przestrzeń zapewniająca komfort i luksus w zaniżony sposób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Qorokwe Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania