WeTu Analytics

Qorokwe Camp

Miejsce: Ekskluzywny Qorokwe Private Wilderness Area obejmuje ponad 26 180 hektarów (ponad 64 692 akrów) w zróżnicowanym obszarze siedlisk południowo-wschodniego Okavango, graniczącego z renomowanym rezerwatem Moremi Game Reserve. Nazwa Qorokwe oznacza „miejsce, w którym bawół przedarł się przez krzak do wody”, przywołując obszar gry o dużej gęstości, w którym znajduje się ten obóz. Swoją produktywność zawdzięcza mieszance typów siedlisk, które leżą między zachodnimi i wschodnimi granicami: odpowiednio Kanały Santantadibe i Gomoti.

Dzikiej przyrody: Prywatny obszar dzikiej przyrody Qorokwe obejmuje różne biomy, z rozproszonych lasów akacjowych ze stadami żyraf, zebra i różne równiny - do dziewiczych terenów zalewowych, które są domem dla ciekawskich czerwonych lechwe, i inkrustowane błotem byki bawołów; skąd pochodzi nazwa Qorokwe: „Miejsce, w którym bawół przebił się przez krzak do wody”. Oprócz dumy lwa rezydenta, słonie są cechą tego klasycznego ustawienia Delta Okavango.

Zakwaterowanie: Qorokwe Camp łączy fascynujący współczesny styl z klasycznym ustawieniem Delty Okavango. Dziewięć eleganckich namiotów (w tym jedna bardzo przestronna jednostka rodzinna z prywatnym basenem) zachęca gości do łatwego przejścia z eleganckich wnętrz na naturalną, przestronną obudowę. Cały obóz, w tym wspaniały główny obszar, są dobrze zacienione i łapią dominującą bryzę, podziwiając kwintesencję laguny Delta. Podwyższone chodniki oferują gościom spektakularne punkty widokowe otaczającej dziczy, podczas gdy dzika przyroda nadal może swobodnie poruszać się po obozie. dodatkowo, jego basen bez krawędzi jest centralnym punktem rozległych widoków.

Cel: Oprócz zaangażowania Qorokwe na rzecz lekkiego śladu węglowego, w tym 100% energii słonecznej, obóz ten odgrywa ważną rolę we wzmocnieniu pozycji społeczności lokalnych poprzez tworzenie miejsc pracy i inne możliwości generowania dochód. Poprzez dzierżawę koncesyjną prowadzoną przez społeczność, Pracownicy Qorokwe są zatrudnieni głównie w społeczności.

Unikalne punkty sprzedaży

Mieszanka luksusowego eko-szyku w pięknym klasycznym otoczeniu Delty Okavango
Ekskluzywny Qorokwe Private Wilderness Area graniczący z renomowanym rezerwatem Moremi Game Reserve to obszar gry o dużej gęstości
Wydajność Qorokwe wynika z mieszanki typów siedlisk, które leżą między jego zachodnimi i wschodnimi granicami: odpowiednio kanały Santantadibe i Gomoti - twierdza drapieżników, szczególnie znany z lwów, gepardy, lamparty, i cętkowana hiaena, dzikie psy często legowią w okolicy, ze stadami słoni a regularna funkcja
Obóz lądowy z dwiema stałymi rzekami, Qorokwe oferuje szereg całorocznych zajęć

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Qorokwe Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania