WeTu Analytics

Qorokwe Camp

Miejsce: Ekskluzywna koncesja Qorokwe obejmuje ponad 26 000 hektarów (ponad 64 00 akrów) w zróżnicowanym obszarze siedliskowym południowo-wschodniego Okavango, graniczącym ze słynnym rezerwatem gier Moremi. Nazwa Qorokwe oznacza „miejsce, w którym bawoł przebił się przez krzak do wody”, przywołując obszar gry o dużej gęstości, w którym znajduje się ten obóz. Swoją produktywność zawdzięcza mieszance typów siedlisk leżących pomiędzy zachodnią i wschodnią granicą: Santantadibe i Gomoti.

Zakwaterowanie: Qorokwe Camp łączy współczesny styl z klasycznym krzewem. Jego dziewięć eleganckich apartamentów namiotowych (w tym jedna bardzo przestronna jednostka rodzinna z prywatnym małym basenem) są dobrze zacienione i złapać panującą bryzę. Cały obóz, w tym wspaniały obszar główny, wychodzi na lagunę, a jego basen bez krawędzi jest centralnym punktem dla rozległych widoków.

Cel: Oprócz zaangażowania Qorokwe na rzecz lekkiego śladu węglowego, w tym 100% energii wytworzonej przez energię słoneczną, obóz ten odgrywa ważną rolę w upodmiotowywaniu społeczności lokalnych poprzez tworzenie miejsc pracy i inne możliwości generowania dochodów. Qorokwe promuje odbudowę obszaru wcześniej wykorzystywanego do polowania i pokazuje znaczenie ekoturystyki w bardziej peryferyjnych koncesjach.

Unikalne punkty sprzedaży

Mieszanka luksusowego eko-szyku w pięknej okolicy Okavango Delta
Dobre stężenie większych drapieżników — lew, lampart, hieny cętkowanej, gepard i dziki pies
Stada słoni są regularnymi cechami w tej klasycznej scenerii Okavango Delta

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Qorokwe Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania