WeTu Analytics

Saseka Tented Camp

Luxury Tented Suite

(9 pokoje)

Składa się z 8 luksusowych pokoi namiotu, każdy może spać 2 osoby. Solidne szkło do układania obejmuje długość namiotu, gwarantując spektakularny widok krzewu z wewnątrz namiotu, czy to w sypialni czy łazience. Na dużym drewnianym tarasie znajduje się prysznic na świeżym powietrzu, basen oraz duże wygodne leżaki, które można wygrzewać się w afrykańskim słońcu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Leadwood Villa

(1 pokój)

Przeżyj ostateczną intymność willi Leadwood. Ta przestrzeń zapewnia Ci prywatność pobytu we własnym domku na terenie Saseka Tented Camp, z widokiem na sezonowe koryto rzeki Monwana.

Korzystaj z prywatności tego ekskluzywnego zakwaterowania dla całej rodziny lub małej grupy. W głównej willi znajduje się apartament typu suite, zatopiony salon na świeżym powietrzu i ognisko, a także kryty salon. Dzięki przestrzeni dla maksymalnie sześciu osób, zakwaterowanych w sąsiednich namiotach, jesteś w stanie doświadczyć luksusu buszu w doskonałej scenerii.

W rezerwacji znajduje się prywatny pojazd z napędem do gry z przewodnikiem i trackerem, który zabierze Cię na dwa napędy dziennie, opcja dla dedykowanego szefa kuchni, który przygotowuje posiłki we własnej kuchni plus wspólny obszar, który pozwala odpocząć i pogłębić połączenie z krzakiem. Niezależnie od tego, czy jest to wylegiwanie się przy własnym dużym prywatnym basenie, czy słuchanie dźwięków trzaskającego ognia, to 230 m2 prywatne ustawienie daje kwintesencyjne doświadczenie zakwaterowania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saseka Tented Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania