WeTu Analytics

Wilderness Vumbura Plains

Najważniejsze

Wysublimowana lokalizacja na dalekiej północy kultowej delty Okavango Botswany - wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i największej delty śródlądowej na Ziemi.
Najlepsze wielofunkcyjne koncesje w delcie Okavango dla dzikiej przyrody, oraz całoroczna działalność lądowa i wodna.
Corocznie zalewane łąki oferują fotograficzny raj, prezentujący fenomenalną akcję drapieżników i ofiar.
Marzycielskie drogi wodne Delta, lasy rzeczne i wyspiarskie oraz rozległe równiny zalewowe zachęcają do przygody: dzienne i nocne przejażdżki grami, spacery na łonie natury, i pływanie łódką.

Miejsce docelowe: Private Wilderness Area Vumbura Plains znajduje się w północno-wschodniej delcie Okavango przylegającej do rezerwatu zwierzyny Moremi. Jego doskonała pozycja w suchym wnętrzu sawanny, ustawionym na jednym z głównych kanałów zasilających Deltę, oznacza całoroczne przygody na lądzie i wodzie. Współczesny i luksusowy, obóz jest tak wystawny i bujny, jak jego piękne otoczenie, które są domem dla bogatej i różnorodnej przyrody, w tym duże - i małe - drapieżniki. Prywatna koncesja o powierzchni 60 000 hektarów (148,263 akrów) jest dzierżawiona z pięciu wiosek za pośrednictwem Okavango Community Trust (OCT), partnerstwa, które obejmuje wiele udanych lat udanych lat wpływowej turystyki konserwatorskiej na tym obszarze.

Doświadczenie: Obóz oferuje wyjątkowe możliwości dla rodzin i przyjaciół, aby ponownie połączyć się i cieszyć wspólnymi przygodami w jednym z najbardziej dziewiczych obszarów dzikiej przyrody na świecie. Goście mogą spodziewać się ekscytujących przejażdżek gier, w których można dostrzec kultową przyrodę. Tutaj wodne safari łodzią lub tradycyjnym mokoro (kajak) eksplorują drogi wodne, na których brodzą słonie, a niezliczone ptaki rozjaśniają niebo. Spacery z przewodnikiem są również oferowane z naszymi pasjonatami przewodników, którzy zachwycają swoją głęboką wiedzą i miłością do buszu. W obozie Goście mogą spędzić spokojne popołudnie na prywatnym basenie swojego apartamentu, rozkoszując się wspaniałymi widokami i oglądając paradę dzikiej przyrody. Wieczory to zmysłowa przygoda, opowiadanie dnia safari przy trzaskającym ognisku i ucztowanie lokalnych przysmaków naszych szefów kuchni.

Cel: Private Wilderness Area Vumbura jest dzierżawiony od odległych społeczności wiejskich, które są członkami Okavango Community Trust (OCT). Rezultatem tego długotrwałego i skutecznego partnerstwa są korzyści społeczno-ekonomiczne, dywersyfikacja środków do życia oraz szkolenie i rozwój umiejętności dla mieszkańców wioski - a także budowanie pozytywnego nastawienia do turystyki i ochrony przyrody. Najwięcej pracowników w naszej firmie w Botswanie jest zatrudnionych w tych pięciu wioskach.

Dzika przyroda: Corocznie zalewane łąki Delty otaczającej dziką przyrodę Równiny Vumbura są lokalnie określane jako melapo i zapewniają płodne sezonowe oglądanie: słonie, żyrafy, impala, antylopa sobolowa, kudu, zebra, zwykły waterbuck, a także reedbuck, tsessebe, gnu, czerwony lechwe i przylądek bawół. Po tej wyjątkowej różnorodności zwierząt kopytnych znajduje się szeroka gama drapieżników, w tym kultowe gatunki afrykańskie, takie jak lew, lampart, okazjonalny gepard, afrykański dziki pies i żbik. Wszystko to skutkuje niezwykle bogatym i ekscytującym doświadczeniem dzikiej przyrody. Strąki hipopotamów i wygrzewające się krokodyle często można dostrzec na drogach wodnych i wzdłuż ich dróg wodnych, podczas gdy obserwacja ptaków jest wyjątkowa przez cały rok.

Wilderness Vumbura: Świętując poczucie przestrzeni i celu, ten stylowy i nowoczesny obóz zapewnia najwyższy poziom komfortu, wspaniałą lokalną kuchnię i imponującą dbałość o szczegóły ze strony ciepłych i profesjonalnych pracowników.

Ostawiony na wzniesionych pokładach pośród corocznie zalewanych łąk obóz jest cudem projektowania inżynierskiego. Artystyczna, współczesna równowaga drewna, szkła i płótna, odzwierciedlająca bogate kolory delty.

Składa się z dwóch obozów satelitarnych, każdy z własnym głównym obszarem obejmującym rozległe widoki na rozległe równiny zalewowe, i wyposażony w piękne lokalne obiekty sztuki, które pokazują udane partnerstwo obozu z Okavango Community Trust (OCT) - stworzonym w celu podkreślenia dziedzictwa Vumbura poprzez projektowanie i sztukę.

Obóz jest jedną z najbardziej przestronnych ofert w delcie Okavango, z hojnymi i niezwykle prywatnymi apartamentami dla gości, każdy z basenem i salą na świeżym powietrzu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania