WeTu Analytics

Wilderness Vumbura Plains

Wilderness Vumbura Plains – Game Drives

Poranne i popołudniowe przejażdżki są oferowane w otwartych pojazdach 4x4. Przybliżając Cię do wielu ekscytujących interakcji rozgrywanych na wolności, nasi kompetentni przewodnicy są istotnym ogniwem między gośćmi a zawiłościami świata przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Guided Nature Walks *

Unikalna umowa koncesyjna dla społeczności Wilderness Vumbura Plains oznacza, że wielu profesjonalnych przewodników tutaj dorastało w tej dziedzinie, dodanie dodatkowej warstwy autentyczności i znaczenia kulturowego do ich specjalistycznych umiejętności śledzenia i identyfikacji. Zamień swoją grę na spacer przyrodniczy, i podziwiaj mniejsze rzeczy, których możesz przegapić podczas podróży pojazdem.

* Sezonowe i w zależności od dostępności wykwalifikowanego przewodnika.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Night Drives

Po ciemnej grze oglądanie z filtrowanych reflektorów pozwala znaleźć intrygujące nocne zwierzęta.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Mokoro Excursions *

Wilderness Vumbura Plains naprawdę doświadczenie Okavango, i nie ma lepszego sposobu oglądania gry i odkrywania kanałów niż tradycyjne mokoro (ziemianki kajak). Cudowne siedliska mokradeł skutkują mnóstwem życia wodnego, a te wycieczki ujawniają fascynujące mniejsze stworzenia delty, w tym kolorowe żaby i żywe ptaki wodne.

* Poziomy wody pozwalające.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Boating *

Wycieczki łodzią to kolejna idylliczna forma eksploracji dzikiej przyrody w niesamowitym raju delty Okavango.

* Poziomy wody pozwalające.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Fishing *

Wędkarstwo odbywa się na podstawie połowów i uwalniania, a Vumbura Private Wilderness Area, jest uważany za jeden z naszych najlepszych obszarów połowowych, ponieważ przez cały rok istnieje stała woda. W obozie dostępne są ograniczone dostawy podstawowego wyposażenia, podczas gdy wszystkie urządzenia do połowów muchowych mają być dostarczane przez gości, jeśli jest to wymagane.

* Należy pamiętać, że połowy są sezonowe, ponieważ jest zabronione przez prawo Botswany w styczniu i lutym ze względu na cele hodowlane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Birding

Obserwacja ptaków w Wilderness Vumbura Plains jest tak różnorodna, jak wyjątkowa przez cały rok. Wyszukaj niektóre z setek gatunków ptaków, z rolek z liliowymi piersiami, karminowym zjadaczom pszczół, i ptaki sekretarskie. Albo nawet sowa rybacka Pel! W miesiącach letnich występuje wiele gatunków migrujących, podczas gdy inne promocje, które są regularnie spotykane, to żuraw wattled, czapla listwowa, ćwierkająca cisticola, wdowiec z wachlarzami, pelikan o różowym grzbiecie i prawdopodobnie różowo-gardłowy longpazur dla oddanych obserwatorów ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Wilderness & Olympus, A Visionary Partnership *

W ramach tej wyjątkowej współpracy zapewniono lekki i kompaktowy sprzęt fotograficzny OM-D, który umożliwił gościom wypróbowanie wielu imponujących funkcji oferowanych przez firmę Olympus. Malownicze widoki na Wilderness Vumbura Plains zadziwią nawet najbardziej doświadczonych odkrywców safari, i mamy nadzieję, że z przyjemnością dowiesz się więcej o fotografii dzikiej przyrody z naszymi pełnymi pasji przewodnikami.

* Doświadczenie Olympus Photo Hub zależy od dostępności aparatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Vumbura Plains – Children in the Wilderness

Children in the Wilderness (CITW) to organizacja non-profit wspierana przez firmę ekoturystyczną Wilderness Safaris, która ma na celu ułatwienie zrównoważonej ochrony poprzez rozwój przywództwa i edukację dzieci w Afryce.

Wgląd, troska i zaangażowanie są wymagane w celu zachowania dziewiczej dzikiej dzikiej przyrody i dzikiej przyrody w Afryce. Jeżeli mamy zagwarantować, że te miejsca nadal istnieją — w tym pokoleniu i w tych, które nadejdą — potrzebujemy wiejskich dzieci Afryki, aby zrozumieć znaczenie ochrony i jej znaczenie w ich życiu. W związku z tym nasz program „Dzieci w dziczy”: program edukacyjny w zakresie umiejętności środowiskowych i życiowych dla dzieci, skupiający się na następnej generacji decydentów; inspirując ich do dbania o swoje dziedzictwo naturalne i do zostania opiekunami tych obszarów w przyszłości.

Osiąga się to na różne sposoby — od organizowania programów Eco-Club w lokalnych szkołach, prowadząc obozy w Wilderness Safari i obozy partnerskie, dla dzieci w społecznościach wiejskich, które żyją na skrajach dzikich obszarów Afryki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Vumbura Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania