WeTu Analytics

Wilderness Sabyinyo

Cottages

(6 pokoje)

Sabyinyo ma sześć uroczych domków z dachami z terakoty Rwandy. Każdy z nich dysponuje przestronną częścią wypoczynkową, kominkiem i wyjątkowo przestronną łazienką. Ogrzewacze pomieszczeń przy łóżkach uzupełniają ogień dziennika, aby stworzyć oazę ciepła. Na zewnątrz przestronna weranda zachęca do relaksu i podziwiania ogrodów wypełnionych ptakami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Cottage (Unit)

(1 pokój)

Sabyinyo ma jeden przestronny domek rodzinny z tymi samymi tradycyjnymi dachami z terakoty w Rwandy.

Domek oferuje dwie oddzielne sypialnie, każda z własną łazienką. Rodziny mogą zjeść śniadanie na świeżym powietrzu na wspólnej werandzie, a wieczorem przytulnie przy kominku w dużej części wypoczynkowej.

Domek rodzinny jest bardziej odpowiedni dla starszych dzieci, ponieważ dwie sypialnie nie są ze sobą połączone. Rodzinom z młodszymi dziećmi zalecamy, aby jedno rodzic śpi z młodszym dzieckiem/dziećmi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suites

(2 pokoje)

Sabyinyo oferuje dwa wyjątkowo przestronne luksusowe apartamenty. Każdy z nich dysponuje przestronną częścią wypoczynkową, 2 werandami z imponującym widokiem oraz łazienką (prysznic i wanna). Każdej nocy zapalane są kominki z bali, i ogrzewacze pomieszczeń obok dużego króla, łóżko z baldachimem dodaje ciepła i atmosfery. Apartamenty są idealne dla par i nowożeńców.

Uwaga: nie ma możliwości stworzenia dwóch oddzielnych łóżek pojedynczych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Sabyinyo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania