WeTu Analytics

Clifftop Exclusive Safari Hideaway

Lodge Dining

Każde danie serwowane w Clifftop Exclusive Safari Hideaway jest kulinarnym arcydziełem. Romance przebiega przez wszystko, co robi personel, od pięknych, zindywidualizowanych dekoracji stołu po każdą lokację, która została specjalnie dobrana z myślą o Państwa potrzebach.

Na tarasie restauracji hotelu Clifftop serwowane jest obfite śniadanie na zimno i na ciepło, z którego roztacza się widok na wąwóz rzeki Sterkstroom. Rycząca rzeka poniżej i radosna gadka ptaków towarzysząca pysznemu przystawkowi owoców, domowej muesli, sera i wypieków, a następnie najsmaczniejsze angielskie śniadanie lub omlet na ciepło.

Możesz być pełna, ale kiedy ten zegar uderzy w jeden, będziesz wracał, by pożreć pyszny obiad z żeberkami, kotletami jagnięcinowymi, sałatką z Nicoise, a nawet sushi, aby wymienić tylko kilka pysznych dań serwowanych w przepięknej okolicy. Zawsze jest miejsce na deser i w Clifftop, a będziesz żałować, jeśli nie zachowałeś go z karmelu kremowego, musu czekoladowego i niezliczoną ilością smacznych smakołyków w ofercie.

Po długim wieczornym przejażdżce gry i zachody słońca zapoczątkowasz swoją prywatną jadalnię, specjalnie wyselekcjonowaną i udekorowaną przez osobistego lokaja. Oxtail, jagnięcina, stek kudu i dziczyzna to tylko niektóre z niesamowitych potraw przygotowywanych przez utalentowanego szefa kuchni z Clifftop. Sorbet imbiru i liczi oczyszcza podniebienie, zanim drażni swoje kubki smakowe między innymi z sernika, kruszenia jabłek lub tradycyjnego puddingu malva z południowoafrykańskiego. Wszystko popijane jednymi z najsmaczniejszych, nagradzanych win w Republice Południowej Afryki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Clifftop Exclusive Safari Hideaway

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania