WeTu Analytics

Entamanu Ngorongoro

Ngorongoro Crater game drives

Krater Ngorongoro jest jednym z najbardziej kultowych miejsc w Afryce. Piękno Entamanu Ngorongoro polega na tym, że znajduje się w obszarze ochrony i tylko 30 minut jazdy od drogi zejścia do Krateru. Wczesny start jest wysoce zalecane, aby cieszyć się kraterem, zanim większość odwiedzających przyjedzie z innych obozów. Wyruszycie ze swoim przewodnikiem i spakowanym śniadaniem i wrócicie do obozu na lunch. Albo wyruszyć po południu i cieszyć się zachody słońca na obrzeżach w drodze powrotnej do obozu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided walks

Entamanu Ngorongoro oferuje spacery z przewodnikiem wzdłuż krawędzi krateru i po okolicznych wyżynach. Udasz się ze swoim przewodnikiem i członkiem lokalnej społeczności Masajów i dowiesz się wszystkiego o roślinach leczniczych, wierzeniach Masajów, a także śledzisz każdą lokalną dziką przyrodę, która zastanawiała się w pobliżu obozu. Spacery polegają na wchłanianiu widoku w wolniejszym tempie i uczeniu się doceniania drobiazgów i są wysoce zalecane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Into the Boma.

Czasami wpadamy, aby zobaczyć naszych sąsiadów z Maasai, którzy żyją w dużej mierze tradycyjne życie na boomie w następnej dolinie i nadal wypasają swoje bydło na obszarze ochrony. Będziemy tylko my i oni, i ciepłe powitanie, ze spostrzeganiem życia duszpasterskiego, od budowy chaty po ceremonie wojownicze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Entamanu Ngorongoro

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania