WeTu Analytics

Entamanu Ngorongoro

Entamanu Ngorongoro znajduje się wysoko po dzikiej stronie krawędzi krateru Ngorongoro, starannie zaprojektowane schronienie w tym żywiołowym miejscu, z którego można odkrywać wyjątkowe góralskie środowisko, w którym się znajduje. Otoczony strzelistymi szczytami uśpionych wulkanicznych wzgórz oraz przypływami i odpływami życia pasterskiego Masajów, jest to miejsce do odkrywania poza zgiełkiem głównego szlaku turystycznego w Kraterze. Nie tylko po to, by odwiedzić krater, ale zrozumieć go jako część szerszego środowiska.

Siedem dużych pokoi w stylu domku z łazienką, z których dwa to jednostki rodzinne wykonane przytulnie z grzejnikami, ciepłe tkaniny i owcza skóra wyglądają na kultowy widok krateru, na tle starożytnych drzew akacjowych. Styl tutaj jest tak wyjątkowy jak lokalizacja - wszystko starannie ręcznie wykonane lokalnie w najwyższym standardzie.

W tej lokalizacji nie ma nic oswojonego - słońce na dużej wysokości ma trochę prawdziwego ciepła, a wiatr może być gryzący, a czasem hałaśliwy. Nomad Tanzania podjął wyzwanie stworzenia obozu, który w pełni wykorzystuje niezwykły widok, zapewniając jednocześnie ciepło i schronienie przed żywiołami, a jednocześnie jest całkowicie usuwalny. Każdy szczegół projektu został rozważony w świetle tego, jednocześnie zapewniając komfort w tym elementarnym miejscu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Entamanu Ngorongoro

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania