WeTu Analytics

Serengeti Safari Camp North

Meru-style en-suite tents

(5 pokoje)

Obóz Safari Serengeti był jednym z pierwszych obozów imitujących sezonową migrację dzikich zwierząt, poruszając się 4/5 razy w roku, aby być w najlepszym możliwym miejscu, aby zobaczyć stada. Utrzymaliśmy oryginalne pionierskie poczucie obozu i można mieć pewność, że wygodne łóżko, gorący prysznic i WC spłukiwane (działamy na rygorystycznych zasadach przyjaznych dla środowiska i stosujemy ekologiczne loos, które zużywają bardzo mało wody - 90% mniej niż konwencjonalna toaleta, w rzeczywistości).

Jest przestronna sypialnia i garderoba, z umywalką i dużymi dzbanami zimnej wody, i gorące pod warunkiem rano i wieczorem lub kiedy tylko tego potrzebujesz. W tylnej części namiotu znajduje się prysznic wiadro w stylu Safari, podobnie jak toaleta.

Łóżka są wygodne i wyposażone w świeżą pościel i miękkie poduszki. Na werandzie znajdują się krzesła, na których można odpocząć i cieszyć się nieskrępowanym widokiem Afryki przed sobą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Meru-style family tent

(1 pokój)

Nasze rodzinne namioty safari są idealne dla rodzin podróżujących z dziećmi. Zaprojektowane z myślą o tej samej powierzchni i składają się z naszych pięknych namiotów safari, mają dwa pełne namioty safari, każdy z własną łazienką i połączony przez przylegającą część wypoczynkową.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Serengeti Safari Camp North

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania