WeTu Analytics

Serengeti Safari Camp North

Obóz Safari Serengeti Nomada Tanzanii był pierwszym tego rodzaju. Został zaprojektowany z myślą o celu; aby być w najlepszym możliwym miejscu, aby zobaczyć migrację dzikich bestii, ponieważ obejmuje setki mil Parku Narodowego Serengeti każdego roku. Więc nie powinno być zaskoczeniem, że to naprawdę niewiele się zmieniło, odkąd to były pierwsze pionierskie dni.

Ruch dzikich zwierząt i o to chodzi w naszym Serengeti Safari Camp - zrozumienie pór roku Serengeti i ruchów gry i ich odbicie.

Każdego roku ten mały obóz odchodzi z Lamai Serengeti i rozpoczyna własną odyseję. Przemierzając setki mil i poruszając się co kilka miesięcy (nie podczas pobytu) wzdłuż trasy, którą stada podróżowały od setek lat, Serengeti Safari Camp jest miejscem, gdzie przyjeżdżasz do swojej poprawki migracyjnej.

Od czasów wczesnych lat 90-tych, kiedy ten mały obóz się rozpoczął, był bardzo skopiowany, ale nigdy się nie równy. Jest to bez wysiłku wygodne - dom z domu, w którym chcesz za nic. Ale nigdy nie chodziło o luksus dla własnego dobra. Od samego początku ostrość była jasna. Aby zapewnić wspaniałe doświadczenie niezwykłej przyrody w tej części świata, nie uszkadzając środowiska, które tak nas zainspirowało przez lata.

Dlatego Nomad zawsze pracował z najlepszymi przewodnikami i zawsze utrzymywał swoje obozy małe, intymne i proste.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Serengeti Safari Camp North

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania