WeTu Analytics

Saruni Eagle View

7:20

20 lat zrównoważonego partnerstwa w Masai Mara

Od czasu założenia Basecamp w 1998 roku nasza wizja zawsze była wizytówką odpowiedzialnej turystyki, poprzez podejmowanie i wspieranie zrównoważonego rozwoju i najlepszych praktyk w dziedzinie odpowiedzialnej turystyki, aby pozostawić pozytywny ślad.
0:42

Obozy Basecamp Explorer

Obiekt Basecamp położony jest w najbardziej malowniczych miejscach w Masai Mara i Mara Naboisho Conservancy. Z jego okien roztaczają się wspaniałe widoki.
0:42

Basecamp Explorer - Safari w Mara Naboisho Conservancy

Mara Naboisho Conservancy składa się z 50 000 akrów dziewiczego terytorium dzikiej przyrody i spektakularnej scenerii graniczącej z rezerwatu narodowego Masai Mara. Pomimo krótkiego czasu pracy, Naboisho stał się znany z obfitej różnorodności biologicznej i zapierającego dech w piersiach piękna. Idealne miejsce na ekskluzywne przygody safari.
0:43

Basecamp Explorer Walking Safari

Poznaj magię afrykańskiego buszu pieszo z Basecamp Explorer, gdzie nie tylko można zobaczyć wspaniałe krajobrazy Afryki i dzikiej przyrody, ale także można usłyszeć, zapach, poczuć, smak i dokładnie wyczuć to, co nasi najwcześniejsi przodkowie i późniejsi odkrywcy doświadczyli podróży pieszo.
1:09

Basecamp Explorer - globalna historia

Globalna historia - Od Kolebki Ludzkości do Ostatniej Granicy - W połączeniu te dwa cele opowiadają nam historię o globalnym wpływie człowieka, a także pokazując nam piękno Planety Ziemia.

Formularz kontaktowy

Saruni Eagle View

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania