WeTu Analytics

Wind Star

 • Gwiazda Wiatru

  Kredyt: Windstar Cruises
  W chwili, gdy wsiadasz na piękne małe statki Windstar, czujesz się jakbyś wszedł na własny prywatny jacht. Doskonałe połączenie luksusu, relaksu, usługi VIP i zaskakujących odkryć czekają na Ciebie.
 • Recepcja

  Kredyt: Windstar Cruises
  Ciesz się rozpieszczoną, spersonalizowaną obsługą przez załogę, która szybko uczy się Twoje imię i zachwyci Cię swoją troską.
 • Restauracja AmPHora

  Kredyt: Windstar Cruises
  Wind Star oferuje dwa główne lokale gastronomiczne. Wieczorem restauracja AmPHora zaprasza na wykwintne dania z kursu. W porze śniadania i lunchu restauracja Veranda zaprasza na nieformalne posiłki w formie bufetu oraz pełne usługi. Wszystkie posiłki są otwarte siedzenia.
 • Wiatr Star Saterooms

  Kredyt: Windstar Cruises
  Wszystkie pokoje oferują widoki na ocean, łóżka typu queen-size, telewizor z płaskim ekranem i odtwarzaczem DVD oraz głośniki Bose SoundDock dla Apple iPad. Apartament właściciela obejmuje część wypoczynkową.
 • Taras słoneczny

  Kredyt: Windstar Cruises
  Idealny na spotkania lub imprezy pod gwiazdami jest taras słoneczny z basenem, jacuzzi, barem i sąsiednim Cands Grill.
 • Whirlpool

  Kredyt: Windstar Cruises
  Wiatr Star oferuje szeroko otwarte, tekowe poły — dość niezwykłe dla małych okrętów. Na otwartym pokładzie znajduje się ponad 10 000 metrów kwadratowych, a goście znajdą ukryte zakamarki na prywatne chwile, które dają im poczucie bycia na własnej werandzie.

Formularz kontaktowy

Wind Star

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania