WeTu Analytics

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge

Suite(s)

(10 pokoje)

Zaprojektowany, aby uchwycić blask i samotność pustyni, zaledwie dziesięć kamiennych i szklanych apartamentów rozłożonych wzdłuż krzywej skarpy, zapewniając absolutną prywatność. Każdy klimatyzowany apartament z przeszklonym frontem został zaprojektowany, aby uzupełnić rozległe widoki na różne siedliska, doskonale ujęte w przestronnych pomieszczeniach wewnętrznych. Apartament ten dysponuje werandą, sypialnią z wysuwanymi świetlikami, z których można podziwiać widoki na gwiazdy, salonem z kominkiem, łazienką z przeszklonym prysznicem ze strumieniem deszczowym, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w świetliki z widokiem na gwiazdy, dyskretne systemy muzyczne i indywidualne bary. Jedną z najbardziej innowacyjnych cech projektu zakwaterowania jest sposób, w jaki skrajności środowiska naturalnego są wykorzystywane do tworzenia energii i recyklingu ścieków. Każdy apartament jest jak własny elektrownia słoneczna, wytwarzająca wystarczającą ilość energii, aby nie tylko zasilać klimatyzację, i wszystkie super udogodnienia luksusowego domku, ale także uzdatniania wody i recyklingu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Star Dune suite

(1 pokój)

Apartament Star Dune to idealne miejsce dla rodzin lub dla grup przyjaciół, który składa się z dwóch apartamentów połączonych zadaszonym chodnikiem, z prywatnym salonem i jadalnią. Połączone udogodnienia tego rozszerzonego zakwaterowania zapewniają idealne miejsce dla każdego z nich. Dla tych grup rodzinnych, nasi przewodnicy & Beyond i zespół składający się z wielu zabawnych i interaktywnych zajęć dla dzieci.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania