WeTu Analytics

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge

Sossusvlei Excursion

Ta półdniowa poranna przygoda zabierze Cię do Parku Narodowego Namib Naukluft. Dowiedz się więcej o ekosystemie, eolskich procesach geologicznych, chodź do Deadvlei, być może wspiąć się na wydmy, a dla dopasowania i przygód, podbić górujący „Big Daddy”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Living Dunes

Wydmy na nasz rezerwat, gdzie historia ekologii pustyń jest zapisana na piasku. Poznaj wydmy pieszo lub quad bike ze specjalistycznym przewodnikiem, który odkryje tajemnice wydm.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Desert People

Cofnij się w czasie i przywróć do życia historię tego obszaru i jego mieszkańców. Śledź swój przewodnik eksperta do nieoswojonej pustyni Namib rozrzuconej sztuką San rocka. Poznaj zabytki i zdobądź wgląd w San ludzi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Desert Rock

Poznaj wyjątkowy krajobraz na tej fascynującej wycieczce geologicznej, w pojeździe i pieszo. Zobacz zróżnicowaną topografię, wystawioną z powodu wydarzeń podnoszących się po podzieleniu kontynentu Gondwany na Afrykę i Amerykę Południową. Obserwuj młodą geologię „w akcji”, gdy wydmy kształtują ten inspirujący krajobraz.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Desert Drive

Bądź zahipnotyzowany przez wspaniałość pustyni rano lub późnym popołudniem pustyni, które trwają po zmroku. Przeglądaj cztery różne typy siedlisk i ekosystemy. Dowiedz się więcej o kręgach bajek, jak kształtują się i funkcjonują pustynie oraz o tym, jak zwierzęta przystosowały się do tego opuszczonego środowiska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Big Dune Walk

Ciesz się tym wyjątkowym doświadczeniem w &Beyond Sossusvlei Private Desert Reserve, jedynym prywatnym rezerwacie z kultowymi wydmami Namibii. Poświęć trochę czasu, aby docenić swoje otoczenie i zjeść pyszne śniadanie na piknik.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Sossusvlei sąsiaduje z pierwszym afrykańskim Międzynarodowym Rezerwatem Ciemnego Nieba, który również otrzymał status Złotego Poziomu, uznając go za otoczenie, które nie ma wpływu na sztuczne światło. Przyjrzyj się bliżej nocnemu niebu z naszego wyrafinowanego obserwatorium z rezydentem astronoma i najnowocześniejszym teleskopem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Healing Earth Wellness Treatments

Zanurz się w jednym z naszych wielu relaksujących zabiegów na prawdziwie autentyczne afrykańskie doświadczenie spa, które odmładza umysł, ciało i duszę. Nasze zabiegi obiecują, że poczujesz się w harmonii ze spokojem otoczenia.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Ballooning

Zdobądź perspektywę lotu ptaka nad spektakularną scenerią otaczającą domek, w towarzystwie innych gości. Balony nie są w stanie latać nad wydmami Namib, jednak nadal będą zachwycające widoki.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

E-biking

Przemierzać surowe piękno i rozległą przestrzeń na rowerze. Łatwe do jazdy i super zabawa, te fajne rowery są wyposażone w zasilany bateryjnie „asystent”, który daje impuls poprzez przepustnicę podczas pedałowania. Istnieją dwie różne opcje: 11 km (6,8 mi) lub 19 km (11,8 mi) trasa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hiking

Odkryj otoczenie domku na piechotę, poświęć czas, aby usiąść w ciszy i być zachwycony widokami. Istnieją dwa zdefiniowane szlaki turystyczne, 2,2 km (1,4 km) lub 3,4 km (2,1 mi) trasa czeka na zwiedzanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

WILDChild programme

Program WildChild firmy AndBeyond, zaprojektowany specjalnie dla dzieci odwiedzających nasze domki i obozy safari w Afryce, jest pełen zabawnych, interaktywnych zajęć, które oferują możliwość poznania i odkrywania nowych doświadczeń i kultur. Głęboko zakorzeniona w miłości do afrykańskiego buszu, nie tylko tworzy serię niezapomnianych chwil dla całej rodziny, ale tworzy silne więzi między naszymi młodymi gośćmi, naszą planetą i jej ludźmi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Helicopter Flight | Scenic Desert Flight

Zdejmij z pobliskiej loży i wznieść się nad rozległą pustynią na około 60 minut lotu helikopterem. Unosz się nad postrzępionymi szczytami górskimi, które wyłaniają się z charakterystycznych wydm Namib, białych garnków mineralnych, skalistych wychodni oraz unikalnej fauny i flory. Bądź urzekany, jak latać nad krajobrazem, który pozostał niezmieniony przez miliony lat.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Helicopter Flight | Namib Dune Photographic Flight

Zapaleni fotografowie będą cieszyć się tym 90 min lotu fotograficznego pokazując najlepsze z pustyni Namib. Ten lot rozciąga się na ocean, gdzie pas czerwonej wydmy spada 152m (500 stóp) do morza. Obserwuj kolonię fok w Black Rock i lataj z wyłączonymi drzwiami, pozwalając uchwycić czerwone wydmy, dzikie zwierzęta przystosowane do pustyni, skaliste góry i piaszczyste równiny. To doświadczenie obejmuje przystanek w wydmach, aby wypić kieliszek szampana.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Helicopter Flight | Scenic Coastal Flight

Przeżyj pustynię z góry na 2,5 godziny lotu helikopterem. Leć nad formacją wydm Diabelskiego Widelca i wznieść się obok wykręconych, skręconych drzew Deadvlei. Kontynuuj aż do wybrzeża, gdzie wydmy brzeżne morza, skręć na północ od zatoki Meob i podążaj linią brzegową w kierunku wraku Eduard Bohlen. Zapraszamy na przystanek szampana i udać się do domu z widokiem na górę Witberg.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Dunes Flight

Zdejmij z pobliżu & Beyond Sossusvlei Desert Lodge i wznieść się nad rozległą pustynią na 45 minut lotu helikopterem. Unoszą się nad postrzępionymi szczytami górskimi, które wyłaniają się z przesuwających się wydm Namib latających nad krajobrazem, który pozostał niezmieniony przez miliony lat.

Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania