WeTu Analytics

Kwafubesi Tented Camp

Safaris

Goście mogą wybrać się na poranne i popołudniowe safari na otwartych 4 x 4 pojazdach. Wczesne poranne safari są bardzo satysfakcjonujące światłem do fotografii. Lwy są nadal żywe i w ruchu w tym czasie antylopy są bardziej energiczne i można zobaczyć obfitość ptaków. Popołudniowe safari są okazją do zobaczenia nocnych zwierząt.

W miesiącach zimowych rano safari wyruszą o godzinie 06:30, a popołudniowe safari — o godzinie 15.30. Latem czasy zmieniają się na 05h30 rano i 16h15 na popołudniowe safari.

Herbatę i kawę serwowane są przed rankiem i po południu safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Back Safaris

Doświadczenie zbliża się do zwierząt w ich naturalnym środowisku, bez pojazdów w pobliżu. Ta 2-godzinna aktywność zabierze Cię z drogi i głęboko w krzak, po ścieżkach, gdzie zwierzęta wędrują. Nie trzeba być doświadczonym jeźdźcem, aby cieszyć się wstawaniem i bliskimi i osobistymi z naturą.

W domku można zarezerwować safari konne. Za dodatkową opłatą można też zamienić jeden z dysków do gry na safari konne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Walks

Spacery z przewodnikiem pozwalają zbliżyć się do siebie i mieć intymne doświadczenie lokalnej flory i fauny. Spacery dostępne są na życzenie i w zależności od dostępności i za dodatkową opłatą. Dzieci poniżej 14 roku życia nie są dozwolone.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Quad Bike Safari Trail

Goście mogą wybrać się na przejażdżkę eko-przygodową na naszych quadach 4x4 w wyznaczonym obszarze na terenie rezerwatu. Pozwala to na alternatywne oglądanie gier z przewodnikiem na czele jednego z naszych 450cc quad. Jest pięć quadów, jeden dla przewodnika i cztery dla gości. Ta aktywność jest dla czterech osób, ale może pomieścić do ośmiu, jeśli chcesz zabrać ze sobą pasażera na plecach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Kwafubesi Tented Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania