WeTu Analytics

Camp Ndlovu

Niewielki i IntimateCamp Ndlovu położony jest w strefie Big 5, wolnej od malarii, na terenie rezerwatu przyrody Welgevonden o powierzchni 37 000 hektarów, w regionie Waterberg w Limpopo. Obóz, położony pośród wąwozów rzecznych i spektakularnych górskich krajobrazów, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na faliste krajobrazy i emanuje spokojem.

Apartamenty Camp Ndlovu są luksusowe, eleganckie i hojnie proporcjonalne - zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i prywatności i mają tylko pięć apartamentów, w tym apartament rodzinny (dzieci poniżej 12 lat tylko w specjalnej aranżacji), ekskluzywność jest zapewniona.

Do dyspozycji Gości są klimatyzowane, luksusowe apartamenty typu suite z małym basenem, prysznicem na świeżym powietrzu i wanną na świeżym powietrzu, klimatyzacją, wentylatorem, łóżkiem typu king-size o dużej długości, salonem z kominkiem, ekspresem do kawy Nespresso z bezpłatnymi kapsułkami kawy, minibarem, prysznicem na świeżym powietrzu i wanną oraz dużym drewnianym tarasem. z leżakami i prywatną jadalnią. Dodatkowe udogodnienia obejmują szlafroki, kapcie, bezpłatny zestaw kosmetyków oraz WiFi.

Posiłki w Camp Ndlovu stają się afrykańską rozkoszą kulinarną z sezonowymi menu, które zachwycą Państwa kubkami smakowymi. Posiłki można spożywać wewnątrz lub na zewnątrz w swoim tempie. Śniadanie, lunch i kolacja, w jadalni lub na tarasie, serwowane są przez cały dzień. Aby zakończyć przygodę safari, można delektować się posiłkami boma pod gwiazdami.

Na miejscu znajduje się odkryty basen i centrum fitness, dla bardziej energicznych, a dla tych, którzy chcą zrelaksować się w spa - wejdź w oazę położoną w wyjątkowej okolicy i wybierz się na całościową wycieczkę do spa. Z tarasu widokowego dla dziczyzny roztacza się widok na afrykański krzew. Na miejscu znajduje się bar. Zajęcia obejmują przejażdżki do gier w otwartym pojeździe do gry i spacery safari z wyszkolonymi i kompetentnymi rangerami.

Do dyspozycji Gości jest także obsługa pokoju. Na terenie obiektu znajduje się sklep z pamiątkami.

Welgevonden Game Reserve, (holenderski dla „dobrze znalezione”), na płaskowyżu Waterberg, graniczy z Parkiem Narodowym Marakele i jest rzut kamieniem od terenów podmokłych Nylsvlei. Stanowi on część rezerwatu biosfery Waterberg, który został oficjalnie ogłoszony przez UNESCO w 2001 roku i obecnie zajmuje powierzchnię ponad 4000 km². Piękna, zróżnicowana topografia rezerwatu waha się od szerokich wzgórz po wspaniałe czerwone skały z piaskowca, wieloletnie rzeki, otwarte równiny i sawanny, a jego obfitość dzikiej przyrody — jest domem dla ponad 50 różnych ssaków, w tym Wielkiej Piątki. Różnorodność siedlisk prowadzi do szerokiego spektrum dzikich zwierząt z trawiastymi równinami bogatymi w antylopy od największego kraju do zdrobnienia duiker; a gepard, lew i lampart są regularnie widziane w pobliżu. Istnieją również liczne rzadkie i niezwykłe gatunki, takie jak hiena brunatna, aardwolf, pangolin i aardvark — wszystkie najlepiej widoczne w nocy. Na rezerwacie znajduje się ponad 300 gatunków ptaków, w tym rzadkie żurawie niebieskie, które rozmnażają się w południowej części na początku roku. Rezerwat szczyci się jedną z największych populacji białego nosorożca któregokolwiek z prywatnych rezerwatów Afryki, a także kudu, żyrafa, zebra, warthog, gepard, hiena brunatna, borsuk miodu. Ponieważ ograniczona liczba pojazdów jest dopuszczona do parku, a zwierzęta nigdy nie zostały polowane zapewnia, że pozostają one w dużej mierze niezakłócone przez bliskość człowieka, co pozwala na szczególnie bliskie i osobiste spotkania. Waterberg ma również bogatą historię człowieka, o czym świadczą dwa obrazy skalne San sięgające prawdopodobnie tysięcy lat. Welgevonden to łatwy dwie i pół godziny jazdy lub 45 minut lotu z Johannesburga, co czyni go jednym z najbardziej dostępnych rezerwatów przyrody w kraju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Camp Ndlovu

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania