WeTu Analytics

Bakubung Bush Lodge

Standard Twin Room

(55 pokoje)

Wszystkie standardowe pokoje typu twin wyposażone są w dwa podwójne łóżka, klimatyzację, łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem, DSTV ograniczony bukiet, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, elektryczne wtyczki do golenia, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne i elektroniczny sejf. Na życzenie dostępny jest także minibar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard Queen Room

(11 pokoje)

Wszystkie pokoje typu standard z łóżkiem typu queen-size wyposażone są w dwa łóżka typu queen-size, klimatyzację, łazienkę z oddzielnymi wanną i prysznicem, bukiet DSTV ograniczony, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, elektryczne wtyczki do golenia, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne i elektroniczny sejf. Na życzenie dostępny jest także minibar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard King Room

(20 pokoje)

Wszystkie pokoje typu standard z łóżkiem typu king-size wyposażone są w łóżko typu king-size, klimatyzację, łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem, bukiet DSTV limitowany, telefon z bezpośrednim wyjściem, elektryczne wtyczki do golenia, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne oraz elektroniczny sejf. Na życzenie dostępny jest także minibar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury King Room

(9 pokoje)

Wszystkie luksusowe pokoje z łóżkiem typu king-size wyposażone są w łóżko typu king-size, klimatyzację, łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem, część wypoczynkową z kanapą, bukiet DSTV, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, elektryczne wtyczki do golenia, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne oraz elektroniczny sejf. Na życzenie dostępny jest także minibar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Executive Suite

(4 pokoje)

Pokoje typu executive suite wyposażone są w łóżko typu king-size, klimatyzację, łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem, część wypoczynkową z kanapą, bukiet DSTV, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, elektryczne wtyczki do golenia, zestaw do parzenia kawy i herbaty z zestawem VIP, suszarkę do włosów, międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne oraz elektroniczny sejf. Na życzenie dostępny jest także minibar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bakubung Bush Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania