WeTu Analytics

Impodimo Game Lodge

Obiekt Impodimo Game Lodge położony jest przy skalistym grzbiecie, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na rezerwat gier Madikwe. Znajduje się on również u źródła naturalnego źródła, które zapewnia Lodge z podwyższonym widokiem, a także spokój nad rzeką.

Rezerwat gry Madikwe obejmuje obszar 75000 hektarów unikalnej topografii i zapierające dech w piersiach piękno graniczące z Botswaną. Jest domem dla Big 5, piękny Painted Wilk (African Wilk Psy), Gepard, Brown i Cętkowany Hiena wiele dużych ssaków i ptaków życia.

Impodimo jest idealnym miejscem na wyjazd z ruchliwego świata. Goście mogą zrelaksować się przy basenie rockowym lub poczytać książkę z biblioteki w zaciszu naszej sali z widokiem na wododziurę. Być może jeden z naszych terapeutów złagodzi stres z twojego ciała dzięki masażowi w pokoju.

Każdy z 8 luksusowych apartamentów jest przestronny i dysponuje zamkniętym kominkiem, klimatyzacją, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz w pełni wyposażoną łazienką i prysznicem na zewnątrz. Prywatny taras zapewnia nieprzerwane widoki na rezerwat gier Madikwe. Każdy apartament został starannie ustawiony, aby zapewnić absolutną prywatność.

Deluxe Safari Suite jest dla tych, którzy wolą coś niezwykłego. Do 4 osób i 2 dzieci mieszkają w naszym wystawnym apartamencie Deluxe Suite z 2 pokojami z łazienką, salonem i jadalnią, prywatnym boma i małym basenem, wszystkie wspaniałe widoki na Bushveld Madikwe. Z usług prywatnego przewodnika, tracker, otwarty 4×4 przeglądarka gry, szef kuchni i lokaja wyłącznie swoje, można ustawić tempo na bushveld doświadczenie, które przenosi safari na zupełnie nowy poziom.

Wstań rano do afrykańskiego świtu i ciesz się poranną grą z dedykowanym profesjonalnym strażnikiem i trackerem. Zrelaksuj się, gdy twój strażnik prowadzi Cię przez krzak na zamówienie otwartego Land Rovera, odkrywając tajemnice natury. Po południu, kiedy ciepło afrykańskiego słońca zmniejszyło się, a cienie są dłuższe, udajcie się na safari zachodzące słońce w tym buszkowanym raju i wyruszycie w poszukiwaniu bardziej nocnych stworzeń, które teraz rządzą krzakiem. Safari są starannie dopasowane do czasu, aby zapewnić optymalny komfort sezonowy. Dyski gier w dużej rezerwie 5 są zarówno ekscytujące, jak i edukacyjne, dzięki doświadczonym strażnikom i doświadczonym tropicierom z plemienia Shangaan, którzy są znani ze swoich umiejętności śledzenia.

Dzieci w każdym wieku są mile widziane w Impodimo i uwielbiamy wyjść z naszej drogi, aby zapewnić, że dzieci i rodzice oboje mają niezapomniane wrażenia safari. Nasz program dla dzieci jest dostosowany do różnych grup wiekowych i może być zabawny i edukacyjny dla wszystkich. Każde dziecko otrzymuje spersonalizowany pakiet powitalny z gadżetami i zajęciami do zrobienia pomiędzy safari. Dzieci w wieku powyżej 6 lat są mile widziane na dyskach gier, jednak rodziny z młodszymi dziećmi nie muszą obawiać się, że ich dzieci przegapią, ponieważ oferujemy „kiddies trzęsienie”, który jest krótszy i ma na celu utrzymanie uwagi malucha.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Impodimo Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania