WeTu Analytics

aha Ivory Tree Game Lodge

Położony w dorzeczu starożytnego amfiteatru podzielonego przez rzeczne lasy i ścieżki słonia znajduje się ekskluzywny prywatny domek dla dziczyzny.

W centrum obiektu znajdują się 2 salony, bar, jadalnia oraz basen skalny. Niewielkie, kameralne obszary gościnne zostały stworzone, aby zachować ciepło i odosobnienie dla indywidualnych gości. Doskonałe patio to idealne miejsce na pyszne angielskie śniadanie i lekkie lunche z booma zarezerwowanym na kolację przy kominku.

Wielokrotnie nagradzane centrum odnowy biologicznej oferuje szeroki wybór zabiegów mających na celu relaks umysłu, ciała i duszy. Wyjątkowy wystrój i położenie gabisk zabiegowych zapewnia nieprzerwany widok na rezerwat.

Domek może pomieścić maksymalnie 128 osób w 60 pokojach standardowych i 4 apartamentach typu executive, każdy z nich obejmuje łazienkę i prysznic na zewnątrz, klimatyzację, mini bar lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Dążenie do utrzymania wysokiego poziomu osobistej uwagi i komfortu gości, pojazdy z napędem do gier są wykonane na zamówienie, zapewniając optymalną widoczność panoramiczną. Wśród najbardziej doświadczonych w Pilanesbergu nasi strażnicy i gospodarze są zobowiązani do przybliżenia Państwu bliskich spotkań z szeroką gamą dużych gier, w tym dużym 5, gepardem i dzikim psem, podczas porannej i wieczornej jazdy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

aha Ivory Tree Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania