WeTu Analytics

Ant's Hill

Family Safaris

Ant's musi być jednym z najbardziej przyjaznych dzieciom schroniskom safari w Afryce: damy dzieciom i rodzinie doświadczenie zmieniające życie, od dziadków aż po dzieci. Nasza unikalna polityka pozwala dzieciom w każdym wieku dołączyć do rodziców we wszystkich działaniach związanych z oglądaniem gier, dzięki czemu możesz być świadkiem ich pierwszych spotkań z dziką przyrodą. W Ant's, rodzinne safari naprawdę są naszą specjalnością; mamy mnóstwo ekscytujących i ekscytujących zajęć safari, aby zaoferować dzieciom w każdym wieku, pozwalając im odejść z intymną wiedzą o buszu.

Co czyni nas innymi?
Oba domki są małe i kameralne, co pozwala na maksymalną elastyczność, bez ustalonych godzin i dzień dostosowany do Twoich potrzeb. Dzieci mogą przyłączyć się do rodziców na kolację. Na życzenie organizowane są specjalne kolacje lub posiłki. Jako rodzina możesz również zarezerwować prywatne kolacje. Chociaż Twoje dzieci mogą dołączyć do Ciebie na wszystkich zajęciach, możesz z radością zostawić je w domku i cieszyć się bardziej wymagającym spacerem lub jazdy, ponieważ oferujemy pełną opiekę nad dziećmi.

W ofercie posiadamy wyjątkową różnorodność działań, w tym:

Napęd gry spacery z przewodnikiem/spacery safari
Prowadzone przejażdżki na kucykach dla początkujących lub poniżej 4 robaków i spoor spacery/nauczyć się stać strażnikiem
Lekcje jazdy konnej Wędkowanie
Jazda konna safari/całodniowe przejażdżki wąż i gadów/obsługa
Pływanie z końmi kolarstwo górskie
Łucznictwo
Rhino śledzenie Big 5 dysków do gier
Nocne niebo safari obóz out
wizyta w naszym miejscowym domu dzieci

Mamy wybór wspaniałych kucyków gastronomicznych zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców dziecięcych. Początkujący będą prowadzone przez kompetentnego przewodnika i dostępne są również lekcje jazdy konnej. Dzieci poniżej czterech lat będą prowadzone na kucyku w okolicy domku i wokół, ponieważ są jeszcze za młode, aby mogły zostać wyprowadzone na długich wybiegach.

Oba domki mają różne udogodnienia idealne dla dzieci, takie jak basen, który jest podgrzewany przez cały rok, trampolina, piaskownice, boisko do badmintona i siatkówki, a także wybór zabawek i książek. Ze względu na relaksującą i nieformalną atmosferę, Ant's Gniazdo i Ant's Hill są idealne dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Riding safaris

Zarówno Ant's Gniazdo, jak i Ant's Hill oferują okazję do jednych z największych gier w afrykańskim buszu — z konia. Możesz ogrzać się po otwartych piaszczystych torach lub przemierzać wysokie grzbiety z spektakularnymi widokami. Tempo może być tak szybkie lub zrelaksowane, jak chcesz. Często jesteśmy tak blisko gry, że doświadczenie pozostanie na zawsze niezrównane.
Mamy dopasowane, niezawodne i elastyczne konie, zapewniając wybór zarówno dla profesjonalnego jeźdźca, jak i dla początkujących. (Nie musisz jeździć wcześniej). Stado ponad 90 koni składa się z dużych rasowych i krzyżów arabsko-boerperdowskich i zawiera bajeczne kucyki dla dzieci. Każda przejażdżka jest prowadzona przez dwóch kompetentnych przewodników, a nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo przez cały czas. Entuzjastyczny jeździec może chcieć jeździć dwa razy dziennie i zamienić swój pobyt w luksusowe safari. Rodziny lub pary, w których niektórzy jeżdżą, a inni nie, mogą cieszyć się osobnymi zajęciami. Jak zawsze mamy dwóch przewodników na każdej przejażdżce, nowicjusze mogą wyjść ze swoimi bardziej kompetentnymi partnerami bez spowalniania jazdy. Podstawowe lekcje dla nie-jeźdźców dostępne są w obu rezerwach; wielu gości uczy się jeździć i zyskać pewność siebie tutaj.
Co sprawia, że nasze safari jest wyjątkowe: nasze konie żyją w buszu i pasą się w grze i wśród nich, dając gościom prawdopodobnie najbliższe spotkanie dzikiej przyrody na koniu w Afryce, gdy gra widzi konie jako kolejne zwierzę. Nasza elastyczność, niesamowita osobista obsługa, ogromna różnorodność gier, dodatkowe zajęcia i możliwość podejmowania wszystkich szczebli jeźdźców, w tym dzieci, wyróżnia nas od innych działań jeździectwa, zwłaszcza w kraju lwów i słonia.

Tack & Sprzęt
Stosujemy wygodne siodełka McLellan wykonane lokalnie przez długie godziny w siodle. Są one oparte na słynnym siodełku kawalerii amerykańskiej zaprojektowanym z myślą o komforcie zarówno koni, jak i jeźdźca. Mamy również kilka angielskich siodełek dostępnych. Żaden klient nie będzie mógł jeździć z nami, chyba że nosi kapelusz jeździecki, więc możemy zaopatrzyć się w różne rozmiary. Zalecamy jednak przywiezienie własnego dobrze dopasowanego hełmu, jeśli planujesz spędzić wiele godzin w siodle. Wskazane są pokrowce na kapelusze z szerokim rondem. Aby być ubezpieczonym zarówno przez własnych, jak i naszych ubezpieczycieli, noszenie kasków jest obowiązkowe. Nasz limit wagi wynosi 120 kg (19 kamieni).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game drives

Nasi przewodnicy będą mogli zabrać Cię w otwartym krążowniku ziemskim 4x4 na poranne lub popołudniowe przejażdżki gry lub przy użyciu reflektora w nocy, aby znaleźć nieuchwytne nocne zwierzęta, takie jak rzadka brązowa hiena, aardvark, bushbaby i jeżozwierz. Zaletą napędu gry jest to, że jesteś w stanie pokryć więcej ziemi w całym rezerwie. Dyski do gier i spacery można często łączyć, aby oglądanie gier i fotografowanie bardziej ekscytujące.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game walks

Dla tych, którzy wolą chodzić, nasi przewodnicy poprowadzą Cię przez krzak pieszo. Te spacery są pouczające i interaktywne, umożliwiając zdobycie wiedzy na temat afrykańskiej flory i fauny. Często można przegapić mniejsze szczegóły naszego pięknego otoczenia podczas jazdy lub jazdy konnej, dlatego zaleca się spacery z przewodnikiem. Mogą to być w formie delikatnego spaceru, aby zidentyfikować: owady i ptaki, śledzić zwierzęta przez krzak i poznać właściwości lecznicze różnych drzew i roślin. Alternatywnie, bardziej energiczny podróżnik może wędrować po równinach i podziwiać imponujące wąwozy. Specjalne polowanie na robaki i nauka śledzenia gry są dostępne dla dzieci w obu domach.

Jeśli jesteś zapalonym chodzikiem, możesz również wybrać się na całodniowe spacery safari, zatrzymując się w malowniczej okolicy, aby cieszyć się krzaczak lunch lub nawet zanurzyć się w jednej z naszych wielu zapór. Oferujemy również niesamowity spacer rzeką przez góry i wąwozy, aby zobaczyć obrazy Bushman na innym prywatnym rezerwacie w bardzo różnych obszarach geograficznych Waterberg

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Biking

Dla tych, którzy chcą trochę ćwiczeń, wypróbuj nasze rowery górskie. Niezwykle zróżnicowany teren oferuje ekstremalną techniczną jazdę na rowerze, a także delikatne meandry. Ciesz się rowerem obok stada dziczyzny na łagodniejszych równinach i dolinach. Alternatywnie dla naszych monterów są bardziej wymagające tereny o trasach od pięciu do dwudziestu kilometrów

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Local excursions in the Waterberg

Lokalny rezerwat „Big Five”, w którym można zobaczyć lwy i słonie.

W niedziele udajemy się do zabytkowego kościoła krytego strzechą, gdzie można spotkać miejscową ludność i zobaczyć budynek z 1914 roku zaprojektowany przez Sir Herberta Bakera. Dzieci mogą uczęszczać do kolorowej szkółki niedzielnej, w której dzieci Sotho śpiewają chóry w bujnej harmonii.

Chętnie zabierzemy Cię do lokalnego miasta, gdzie znajdziesz szeroką gamę afrykańskich sztuk i rzemiosła.

* Proszę sprawdzić w domku w dniu przyjazdu, ponieważ niektóre z powyższych mogą nie być dostępne w tym czasie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Archery and Snake handling

Łucznictwo:
Sprawdź swój cel dzięki aktywności łuczniczej opartej na terenie loży. Działalność ta musi być uzgodniona z gospodarzami z wyprzedzeniem, aby sprzęt mógł być zorganizowany i zależy od dostępności naszych przeszkolonych instruktorów.

Obsługa węża/Edukacyjne
Nie bój się! To świetny sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego o wężach z naszym przewodnikiem Craig, który ma siedzibę w Ant's Hill. Proszę dać nam znać, jeśli będzie pan zainteresowany i możemy to zrobić w Ant's Hill, albo może przyjść do Ant's Gniazdo. To jest uzależnione od tego, że Craig jest na terenie nieruchomości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ant's Hill

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania