WeTu Analytics

Khulu Bush Camp

Game Drives

Rano, popołudniowe i całodniowe gry można zorganizować na koncesji i do Parku Narodowego. Obfitość gatunków dziczyzny można zauważyć w ramach koncesji i Parku Narodowego, w tym słonia, lwa, żyrafa, geparda, Zebra, Sable, Dziki Dog, Leopard i wiele innych!

W ramach koncesji można zorganizować wieczorne dyski do gier z zachodu słońca dla osób o zachodzie słońca i wybór napojów. Wracając do domku w centrum uwagi, aby znaleźć te nieuchwytne nocne zwierzęta i przybywających z powrotem do obozu w czasie, aby odświeżyć się na kolację.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safaris

Po kawie przy kominku i pysznych babeczek, podróż do buszu pieszo z profesjonalnym przewodnikiem na spacerującym safari. Ciesz się wczesnymi porankami, odkrywając cuda afrykańskiego krzaka i świadkiem, że jego dzika przyroda ożywa. Czas startu to pierwsze światło. Walking Safaris są prowadzone na naszej prywatnej koncesji 6000 akrów i są zależne od pogody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Painted Dog Conservation Centre

Zimbabwe szczyci się jedną z największych populacji tego zagrożonego gatunku. Warto odwiedzić Centrum Badawcze Hwange, aby dowiedzieć się więcej o tych pięknych malowanych psach oraz o działaniach rehabilitacyjnych, badawczych i konserwatorskich otaczających ośrodek. Nie pobierana jest opłata wstępna, ale program prosi gości o kupienie czegoś ze sklepu curio z wpływami na program lub wita wszelkie darowizny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Culture & Community

Zimbabwe oferuje bogatą, dynamiczną kulturę, a dzięki wsparciu naszego projektu non-profit „The Mother Africa Trust „oferujemy wizyty w lokalnych klinikach, szkołach wiejskich i domu Dete Old Age. Fantastyczny sposób na poznanie przyjaznych ludzi i kultury Zimbabwe!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Pan Sits

Spędź dzień, pół dnia relaksując się w pobliżu patelni z pełną obsługą kelnerską i obserwuj zwierzęta, jak się zbliżyć i osobiste.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Khulu Bush Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania