WeTu Analytics

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

Luxury Tented Room

Wszystkie luksusowe namioty w hotelu Belmond Khwai River Lodge mieszczą się na podnoszonych drewnianych platformach i oferują wspaniałe widoki na afrykańską krajobraz. Namioty są zacienione tradycyjnym afrykańskim dachem.

Odgłosy dzikiej przyrody otaczają Cię podczas relaksu na dużym prywatnym tarasie z łatwymi krzesłami i hamakiem. Pokład zapewnia również spektakularne warunki do korzystania z prywatnej kolacji w pełnej harmonii z otoczeniem, idealny na specjalne okazje lub po prostu jako uczta.

Wnętrza namiotu są luksusowo wyposażone w łazienkę, prywatny w pełni zaopatrzony minibar, łóżko z baldachimem z moskitierą oraz dyskretną klimatyzację.

Udogodnienia obejmują:

Klimatyzacja i ogrzewanie
Mini bar
Na zewnątrz salon, z hamakiem i wentylatorem sufitowym
Prywatny taras widokowy
Wysokiej jakości lornetka Zeiss
Indywidualne gejzery gazowe
„Jego i jej” toaletka w łazience
Grzejniki elektryczne
Wtyczki 110v/220v do elektrycznych maszynki do golenia
Udogodnienia do ładowania akumulatorów wideo
24 godziny oświetlenia baterii DC w pokojach gościnnych
Zestaw do parzenia kawy i herbaty
Suszarki do włosów
Sejf w pokoju
Wentylatory napowietrzne
System domofonowy do odbioru

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Suite

Obiekt Belmond Khwai River Lodge dysponuje ekskluzywnym prywatnym apartamentem, który jest idealnym miejscem na bardziej kameralne safari. Ten naturalnie oszałamiający prywatny apartament z przestronnym, zacisznym tarasem znajduje się z dala od pozostałych pokoi w obiekcie.

Rozszerzony taras widokowy ma dwa relaksujące leżaki, idealne do wygrzewania się w afrykańskim słońcu. Z boku wśród drzew znajduje się hojny basen z pluskiem dla cienia i prywatności, z pełnym widokiem na Deltę, pozwalający tarzać się w komunii z hipopotamami, jednocześnie plamiąc słonia i krokodyle na brzegach wyspy.

Podwójne prysznice na świeżym powietrzu i piękne wiktoriańskie wiktoriańskie wiktoriańskie wiktoriańskie wiszące tylko baldachim drzewa, oferuje dalsze możliwości do obcowania się z naturą.

Goście mogą wybrać elegancką kolację przy świecach na prywatnym odkrytym tarasie (obowiązują dodatkowe opłaty). Wśród wielu innych apartamentów typu suite dostępne są pokoje z regulowaną temperaturą, dobrze zaopatrzony minibar, duże puszyste szlafroki, duże miękkie ręczniki kąpielowe, przytulne kapcie i luksusowy zestaw kosmetyków łazienkowych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania