WeTu Analytics

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

Dining at Belmond Khwai River Lodge

Belmond Khwai River Lodge oferuje niezapomniane wrażenia kulinarne, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w naszej zadaszonej jadalni. W sercu safari, otoczony dziką przyrodą, ciesz się pyszną kuchnią stworzoną przez naszych wykwalifikowanych szefów kuchni.

Restauracja oferuje coś dla każdego przez cały dzień, a nasi kucharze chętnie przygotują pikniki, aby wziąć na przejażdżkę gry.

Dyski do gier często zaczynają się wcześnie. Przed wyruszeniem na przejażdżkę Goście mogą zjeść lekkie śniadanie w namiocie.

Godziny otwarcia restauracji:
Wczesne śniadanie (serwowane około 6 rano)
Lekkie przekąski, herbata i kawa na poranną aktywność
Posiłek w południe jest podawany między 10h30-13h30
Popołudniowa herbata (serwowana około 16:00)
Napoje i przekąski na popołudniową aktywność
Kolacja (serwowana około 20:00)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Dining

Ciesz się wyśmienitą kuchnią, wyśmienitym winem i dyskretną obsługą podczas kameralnej romantycznej kolacji serwowanej na tarasie namiotu pod afrykańskim niebem. (zastosowanie dodatkowych kosztów)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

African Boma experience (place of eating)

Doświadczenie kulinarne nie ma sobie równych w tradycyjnej Boma, najlepiej przetłumaczone jako tradycyjne miejsce spotkań, gdzie starsi członkowie plemionu/społeczności tradycyjnie spotykali się na „Kgotla” lub spotkanie. Zazwyczaj tradycyjne potrawy spożywcze będą podawane w trakcie lub po tych spotkaniach w Boma.

Boma ma dwa wejścia, jedno bardziej ukryte od drugiego, aby zapewnić bezpieczne przejście starszyzny plemienia lub szefa, jeśli pojawi się jakieś zagrożenie. Boma oferuje spektakularne widoki na afrykańskie nocne niebo, poprzez sylwetki drzew wielbłąda Thorn i akacji nigrescens, które zostały włączone do projektu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania